|

سکوت معنا دار حامد لک؛ قضیه چیست؟

حامد لک دروازه بان بلند قامت پرسپولیس بعد از دعوت نشدن به تیم ملی سکوت کرد و هیچ واکنشی نشان نداد تا درگیر حاشیه نشود.

لینک کوتاه کپی شد

حامد لک پس از اینکه فصل موفقی را همراه با پرسپولیس داشت و قهرمانی در لیگ برتر به همراه ثبت بیشترین آمار کلین‌شیت طی یک فصل را برای سرخ‌پوشان به ثبت رساند، در فهرست تیم ملی ایران قبل از رقابت‌های انتخابی جام جهانی جای نگرفت که عدم دعوت از او بحث زیادی به وجود دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، دروازه‌بان بلندقامت پرسپولیس در شرایطی نام خود را در فهرست دعوت شده‌ها به اردوی تیم ملی مشاهده نکرد که در یک سال اخیر بهترین آمار دوران بازی خود را به ثبت رساند، ولی برخلاف زمانی که در زمان کارلوس کی‌روش تقریبا یکی در میان در اردو‌ها حاضر بود، این بار در لیست تیم ملی جای نگرفت.

حامد لک در یک سال گذشته ۲۵ کلین‌شیت در رقابت‌های داخلی و آسیایی برای پرسپولیس داشت و یکی از عوامل موفقیت سرخ‌پوشان در راه رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر بود، اما با این حال عدم دعوت از او و حضور سید حسین حسینی و محمدرضا اخباری در فهرست تیم ملی، واکنش این گلر سرخ‌پوش را به همراه نداشت.

این دروازه‌بان که در سودای تکرار موفقیت با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با صعود به فینال و قهرمانی در لیگ برتر است، پس از عدم دعوت به تیم ملی هیچ مصاحبه و واکنش خاصی انجام نداد و مثل دفعات قبل موضع سکوت را در پیش گرفت تا به این شکل به روند آماده‌سازی خود در تمرینات سرخ‌پوشان بپردازد.

حامد لک پس از اینکه با پرسپولیس قرارداد بست، هیچ مصاحبه‌ای انجام نداد و در فضای مجازی هم کمتر آفتابی شد تا به این شکل و با دوری کردن از حواشی شرایط متفاوتی نسبت به همیشه برای خود رقم بزند که به نظر می‌رسد همچنان این موضع را در دستور کار قرار داده و قصد ندارد راجع به یک فصل حضور در پرسپولیس و عدم دعوت به تیم ملی صحبتی انجام بدهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه