|

واکنش مسعود ریگی به صحبت های مددی؛ توقع احترام داشتم نه پول

مدیرعامل استقلال گفت: متاسفانه عدد مدنظر مسعود ریگی برای تمدید قراردادش بالا است و ما توان پرداخت این رقم را نداریم

لینک کوتاه کپی شد
1

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال امروز در خلال صحبت‌هایش در یک برنامه تلویزیونی، از جدایی احتمالی بازیکنانی خبر داد که در لیست فرهاد مجیدی برای تمدید قرار ندارند؛ موضوعی که البته از سوی این بازیکنان بی‌پاسخ نماند. او در این زمینه با اشاره به لیست ارائه شده از سوی فرهاد مجیدی به باشگاه استقلال گفت: «فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری در لیست تمدیدی‌ها نیستند و همچنین داریوش شجاعیان هم از ابتدا در لیست آقای مجیدی نبود. در رابطه با مسعود ریگی هم متاسفانه عدد مدنظر او برای تمدید قراردادش بالا است و ما توان پرداخت این رقم را نداریم».

ریگی: توقع احترام بیشتر داشتم نه پول بیشتر

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، بعد از صحبت های مددی مسعود ریگی با انتشار متنی در اینستاگرامش نوشت: «هواداران عزیز باشگاه استقلال سلام. می‌خواهم صادقانه با شما صحبت کنم. فکر می‌کنم که می‌دانید که در این دو سال با کمترین مبلغ دریافتی، بدون حاشیه‌ و با همه وجودم برای موفقیت تیمم تلاش کردم و در حال حاضر هم خدا شاهد است که من هیچ مبلغ نجومی که شایعه شد، به باشگاه پیشنهاد نکردم. بعد از دو سال من فقط توقع احترام بیشتری داشتم که متأسفانه برخورد خوبی با من صورت نگرفت».

  • علی ارسالی در

    اق چرا چاخان می کنی .چه بی احترامی به تو شده. برادر توقع زیاد داری مشکل تو این است که دنبال پول هستی این حرفها بهانه است به هر تیمی دوست داری برو ولی مردم رو نفهم فرض نکن

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه