|

مبلغ پیشنهادی پرسپولیسی ها به قاسمی نژاد چقدر بود؟

بعد از اینکه یحیی برای آمدن قاسمی‌نژاد اکی داد مدیران پرسپولیس باب مذاکره با این بازیکن را آغاز کردند و پیشنهادی بدون آپشن به او دادند.

لینک کوتاه کپی شد

قاسمی‌نژاد از طریق فرشاد فرجی و مهدی ترابی که از دوستان نزدیک او بودند به یحیی پیغام می‌دهد که دوست دارد به پرسپولیس بیاید. یحیی هم وقتی این شرایط را دید برای آمدن امین چراغ سبز نشان داد.

پیشنهاد پرسپولیس ۵ میلیارد بود

بعد از اینکه یحیی برای آمدن قاسمی‌نژاد اوکی داد مدیران پرسپولیس بلافاصله باب مذاکره با این بازیکن را آغاز کرد و پیشنهادی ۵ میلیاردی بدون آپشن به این بازیکن داد. قاسمی‌نژاد هم تقریبا این پیشنهاد را قبول و اعلام کرد مذاکرات نهایی را چهارشنبه به صورت حضوری انجام خواهد داد. بعد از انجام مذاکرات حضوری در روز چهارشنبه، خبر توافق این بازیکن با پرسپولیس رسانه ای شد و قرار بود امین ظهر پنجشنبه برای امضای قرارداد به باشگاه پرسپولیس برود.

پیش قرارداد هم آماده بود

قاسمی‌نژاد بعد از مذاکره با پرسپولیس خواهان دریافت پیش قرارداد شد و قرار بر این بود این پول توسط هوادار متمول و خارج نشین پرسپولیسی‌ها تامین و بعد از امضای قرارداد به حساب قاسمی‌نژاد واریز شود.

ظهر پنجشنبه؛ قرار با پرسپولیس

طبق قول و قرارهایی که از قبل قاسمی‌نژاد با مدیران پرسپولیس گذاشته بود، قرار شد این بازیکن قراردادش را ظهر پنجشنبه با پرسپولیس امضا کند و بعد از آن به تمرین برود.

قاسمی‌نژاد همه پرسپولیسی‌ها را پیچاند

درحالی که از ظهر پنجشنبه سمیعی و شکوری منتظر عقد قرارداد رسمی‌ با قاسمی‌نژاد در دفتر باشگاه پرسپولیس بودند این بازیکن هم مدیران پرسپولیس و هم دوستان پرسپولیسی اش را پیچاند و برای عقد قرارداد راهی باشگاه استقلال شد.

قاسمی‌نژاد جواب پرسپولیسی‌ها را نداد

بعد از این اتفاق مدیران پرسپولیس چندبار با قاسمی‌نژاد تماس گرفتند ولی این بازیکن پاسخی به این تماس‌ها نداد تا پرسپولیسی‌ها متوجه چرخش ۱۸۰ درجه ای این بازیکن شوند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه