|

جنجال شبانه قاسمی‌نژاد؛ چرا فرهاد مجیدی زیر حرفش زد؟

فرهاد مجیدی قبلا گفته بود قاسمی نژاد را نمی خواهد اما ساعاتی پیش در ساختمان باشگاه استقلال با او قرارداد 2 ساله امضا کردند.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی که به صراحت گفته بود امین قاسمی‌نژاد را نمی‌خواهد و این بازیکن در لیست او نیست اما ناگهان ۱۸۰ درجه تغییر عقیده داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، مجیدی حتماً دلایلی برای نخواستن قاسمی نژاد داشت. عده‌ای گفتند به خاطر سن بالای قاسمی‌نژاد این بازیکنان نمی‌خواهد. عده‌ای دیگر بحث مسائل مالی را مطرح می‌کردند اما هر چه بود دلیل آن مشخص نشد.

 نظر مجیدی هم مثل خیلی وقت‌ها در عرض کمتر از ۱۲ ساعت عوض شد تا استقلال در دو نوبت با قاسمی‌نژاد مذاکره کند. حالا این خود مجیدی است که باید توضیح دهد چرا آن حرف‌ها را در مورد قاسمی نژاد زد و گفت او بازیکن خوبی است اما در لیست من نیست!

این ماجرا البته ثابت کرد که لیست مجیدی به طور مداوم و شبانه روزی عوض می شود و هیچ بعید نیست سایر بازیکنانی هم که او گفت من نمی‌خواهم، بلافاصله استقلالی شوند و یا قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کنند. البته در این ماجرا خیلی‌ها می گویند یک سری واسطه‌گری باعث شد تا قیمت قاسمی‌نژاد بالا برود.

حالا باید دید آیا باشگاه استقلال رقم قرارداد او را اعلام می‌کند تا جلوی شایعات را بگیرد و یا مثل ماجرای قایدی همه چیز را محرمانه می‌داند؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه