|

سروش رفیعی پیشنهاد استقلال را به خاطر پرسپولیس رد کرد!

سروش رفیعی بهترین پاسورلیگ بیستم که مورد توجه فرهاد مجیدی سرمربی استقلال قرار گرفته بود، پیشنهاد این تیم را به خاطر پرسپولیسی‌ها رد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 لیگ بیستم در حالی به پایان رسید که سروش رفیعی هافبک خوش‌فکر باشگاه سپاهان با 9 پاس گل، بهترین پاسور فصل شد. درخشش سروش زیر نظر محرم نویدکیا در سپاهان سبب شد تا هافبک اسبق پرسپولیس مورد توجه چند تیم لیگ برتری قرار بگیرد. گل‌گهر سیرجان و استقلال دو تیم مدعی‌ای بودند که برای جذب رفیعی تلاش کردند اما در به خدمت گرفتن او ناکام ماندند.

رفیعی در مورد پیشنهاد استقلالی‌ها به او و دلیل رد کردن آن می‌گوید: « یکی از ارکان باشگاه استقلال با من تماس گرفت و کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ منفی خود را اعلام کردم. ابتدا شایعاتی در مورد تمایل استقلال به جذبم را شنیدم و در نهایت یکی از اعضای باشگاه برای مذاکره تماس گرفت. در مکالمه اول صحبتی از مسائل مالی نشد و فقط بحث فنی مطرح شد. فردای آن روز گفتم با توجه به سابقه حضور در پرسپولیس و البته شرایط خاص بازی کردن در دو تیم بزرگ پایتخت، امکان انتقال به استقلال برایم وجود ندارد. اگر یک بازیکن با تمام تمرکز در یکی از این دو تیم بزرگ پایتخت بازی نکند، نمی‌تواند فشار موجود را تحمل و رضایت هواداران جلب کند».

عدم حضور رفیعی در جمع شاگردان فرهاد مجیدی این شایعه را که امکان دارد سروش بخواهد به پرسپولیس برگردد را تقویت کرد. هافبک باهوش سپاهانی‌ها در مورد اینکه از پرسپولیسی‌ها پیشنهاد دارد یا نه هم گفت: «تجربه دو سال قبل کار کردن زیر نظر یحیی گل محمدی در پدیده برای طرفین خوشایند نبود و به همین دلیل اصلا سرمربی پرسپولیس در تابستان امسال برای جذبم اقدام نکرده است. سبک بازی مورد علاقه یحیی گل محمدی و استفاده از سیستم خطی نیز مناسب بازی من نیست».

سروش که این روزها تعطیلات تابستانی خود را در کشور کانادا پشت سر می‌گذارد، قراردادش با سپاهان به پایان رسیده و اگر پیشنهاد خوب خارجی نداشته باشد، با سپاهانی‌ها تمدید خواهد کرد. تنها تیم داخلی‌ای که که احتمال دارد در صورت پیشنهادش مقصد رفیعی تغییر کند، پرسپولیس است. باید دید در روزهای آینده و با توجه به اتفاقاتی که در نقل و انتقالات می‌افتد، یحیی گل‌محمدی تصمیمی برای جذب رفیعی می‌گیرد یا در لیگ بیست و یکم هم سروش برای سپاهان توپ خواهد زد. باتوجه به صحبت‌های رفیعی، این بازیکن علاقه دارد در صورت پیشنهاد پرسپولیسی‌ها در لیگ بیست و یکم برای این تیم به میدان برود. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه