|

فوتبال ایران بازیچه دست قاسمی نژاد

فوتبال ایران از شب گذشته تا به حال بازیچه دست یک بازیکن بی‌حاشیه به نام امین قاسمی‌نژاد بود.

لینک کوتاه کپی شد

 مدیران باشگاه پرسپولیس چهارشنبه شب آخرین مذاکرات با امین قاسمی‌نژاد را انجام دادند و در مورد تمام جزئیات عقد قرارداد با این بازیکن و مدیربرنامه هایش به توافق نهایی رسیدند. قرار بود همان شب کار امضای قرارداد را هم تمام کنند، اما نقص در مدرک باعث شد کار به امروز بکشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میزان، قاسمی‌نژاد برای رسیدن به پیراهن پرسپولیس، حتی شخصاً وارد عمل شد و از فرهاد حمیداوی رضایتنامه دریافت کرد تا هر طور شده، به قولی که به یحیی گل‌محمدی و مدیران پرسپولیس داده بود، عمل کند.

این بازیکن حتی در روز‌های اخیر در تهران حضور داشت و در منزل یکی از بازیکنان پرسپولیس مذاکرات خود برای دریافت رضایتنامه از شهرخودرو و همچنین توافق با پرسپولیس را پیش برد. تا ظهر امروز، کار انتقال قاسمی‌نژاد به یک امضا احتیاج داشت تا قطعی شود، اما به یکباره برخی افراد از سوی باشگاه استقلال وارد این ماجرا شدند.

یکی از نزدیکان قاسمی‌نژاد، خبر از رشد چند برابری رقم قرارداد این بازیکن با استقلال را بر سر زبان‌ها انداخت و به این شکل، بازیکنی که قرار بود در نیم‌فصل به استقلال بیاید و سپس راهش به سمت پرسپولیس کج شده بود، حالا دوباره مسیر حضور در استقلال را در پیش گرفته است!

در فضای فوتبال این طور شایعه شده که مدیر برنامه‌های این بازیکن موفق شد با سوبهره از نام باشگاه پرسپولیس، رقم پیشنهادات قاسمی‌نژاد را به بالاترین حد خود برساند.

البته غیر از استقلال، قاسمی‌نژاد چهارشنبه شب با مدیران مس رفسنجان، گل گهر سیرجان و همچنین سپاهان اصفهان هم ملاقاتی داشت و از سوی یکی از اقوام خود به باشگاه فولاد نزدیک شد، ولی تا عصر امروز نیز، پای وعده اش به مدیران پرسپولیس ماند.

گفته می‌شود او حتی بامداد پنجشنبه در پاسخ به تلفن یکی از مسئولان باشگاه استقلال گفته بود به پرسپولیسی‌ها جواب مثبت داده و نمی‌تواند جای دیگری برود، ولی وقتی سمیعی متوجه شد تا ساعت ۱۸:۴۵ پنجشنبه معطل وعده‌های مدیربرنامه‌های این بازیکن مانده، دفتر باشگاه را ترک کرد.

البته برخی نزدیکان به باشگاه پرسپولیس می‌گویند سمیعی برای برداشتن یکسری مدارک به دفتر خود رفته بود و خبری از مذاکره نبود، ولی نمی‌توان گفت حضور او به ماجرای انتقال قاسمی‌نژاد به پرسپولیس بی‌ارتباط است.

به هر حال، فوتبال ایران از شب گذشته تا به حال بازیچه دست یک بازیکن بی‌حاشیه به نام امین قاسمی‌نژاد بود، بازیکنی که در پاسخ به تماس‌های خود بار‌ها عنوان کرده مشغول مشورت با نزدیکانش است تا بهترین تصمیم را بگیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه