|

امین قاسمی نژاد با پرسپولیس قرارداد بست؟

در شرایطی که به نظر می‌رسید امین قاسمی نژاد فصل جدید را در استقلال بازی کند حالا گزینه خط حمله پرسپولیس شده است.

لینک کوتاه کپی شد

خط حمله دو تیم استقلال و پرسپولیس در فصل پیش رو عجیب شده است؛ این دو باشگاه که مهاجمان اصلی شان را از دست داده اند احتمالا با بازیکنانی پا به سن گذاشته جای آن‌ها را پر کنند. استقلال مهاجم فولاد را زیر نظر گرفته و پرسپولیس هم سراغ امین قاسمی نژاد رفته است.

قرار گرفتن نام قاسمی نژاد در فهرست خرید پرسپولیس عجیب است. او بار‌ها پیش از این استقلالی بودنش را فریاد زده و حتی فصل گذشته در آستانه انتقال به تیم فرهاد مجیدی قرار داشت. عنوان شده بود که او امسال به استقلال می‌رود، ولی فرهاد مجیدی گفت قاسمی نژاد جایی در برنامه هایش ندارد و به فکر لوسیانو پریرا است.

اینطور شد که امین قاسمی نژاد به سوی باشگاه پرسپولیس برگشته و حالا شایعه شده است به طور جدی مشغول مذاکره است. پرسپولیس شهریار مغانلو را از دست داده و امید چندان زیادی ندارد سجاد شهباززاده هم قید پیشنهاد خوب سپاهان برای تمدید را بزند. از این رو سراغ امین قاسمی نژاد رفته و اولین نشست را مدیربرنامه‌های او انجام داده است. اگرچه نشست اولیه مطابق انتظار طرفین پیش نرفته و قراردادی امضا نشده است، ولی مذاکره پرسپولیس با امین قاسمی نژاد همچنان برقرار است و ممکن است طی امروز و فردا نتیجه مشخصی از آن به دست آید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه