|

گل محمدی این 2 بازیکن را می خواهد

سرخپوشان پایتخت به شدت به دنبال آن هستند تا با جذب سجاد شهباززاده و رضا اسدی نواقص تیم خود را برطرف کنند.

لینک کوتاه کپی شد

سرخپوشان پایتخت که تمرینات آمادگی خود را برای رویارویی با استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیگیری می‌کنند، به شدت به دنبال آن هستند تا با جذب سجاد شهباززاده و رضا اسدی نواقص تیم خود را برطرف کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شفقنا، پرسپولیسی ها که تا این جای کار با جذب علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی و علی نعمتی برخی نقاط ضعف خود را برطرف کرده‌اند، امیدوار خواهند بود تا چند روز آینده با به خدمت گرفتن دو یا سه بازیکن برنامه نقل و انتقالات را به پایان برسانند.

در همین جهت مدیران پرسپولیس مذاکرات خود را با سجاد شهباززاده و رضا اسدی را دنبال می‌کنند تا در ساعات آینده تکلیف حضور آنها در جمع سرخپوشان مشخص شود.

رضا اسدی که کارش را در فوتبال سوئد به پایان رسانده است در هفته گذشته و در چندین مرحله پای میز مذاکره با مدیران پرسپولیس نشسته است، این بازیکن که گزینه اول یحیی گل محمدی برای جانشینی احمد نوراللهی به حساب می‌آید، در صورت پائین آوردن مبلغ پیشنهادی خود پرسپولیسی خواهد شد. اگر سرخپوشان در این پست موفق به جذب رضا اسدی نشوند احتمالا به سراغ مسعود ریگی هافبک استقلال خواهند رفت!

سجاد شهباززاده هم که گفته می شود برای پرسپولیسی شدن موانع زیادی را پیش رو خود دارد، فرصت چندانی برای سرخپوش شدن نخواهد داشت چرا که باشگاه پرسپولیس در صورت عدم پاسخگویی شهباززاده تا پایان این هفته به سراغ دو گزینه دیگر خواهد رفت.

یحیی گل محمدی و مدیران پرسپولیس تمام سعی خود را خواهند کرد تا سرخپوشان هر چه زودتر بتواند نواقص تیم خود را رفع کند تا این تیم هر جه زودتر به طور کامل تمریناتش را پیگیری کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه