|

(عکس) تصویری خندان از شهریار مغانلو با پیراهن سپاهان

مغانلو هم امروز به طور رسمی قراردادش را باشگاه سپاهان منعقد کرد.این بازیکن فصل پیش در نیم فصل دوم، پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شهریار مغانلو به سپاهان پیوست. این بازیکن که فصل پیش در نیم فصل دوم، پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کرد موفق شد آمار خوبی از خودش در خط حمله به جا بگذارد و در مجموع بازی‌های آسیایی و لیگ برتر ۸ گل برای پرسپولیس بزند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، از آنجا که شهریار مغانلو با قراردادی قرضی از سانتاکلارا به پرسپولیس پیوسته بود، مسئولان این باشگاه تهرانی امیدوار بودند قرارداد او را دائمی کنند که متوجه شدند سپاهان پیش دستی کرده و با باشگاه سانتاکلارا توافق کرده است. سپاهان بخشی از هزینه خرید مغانلو را با انتقال محمد محبی به سانتاکلارا تامین کرد تا شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس داشته باشد.

در حالی که پرسپولیسی‌ها امیدوار بودند علاقه شهریار به ماندن دراین باشگاه به کمکشان بیاید و او این فصل هم پیراهن پرسپولیس را به تن کند، ولی درخواست رقم نامتعارف ۷۵۰ هزار یورویی برای این بازیکن از سوی سانتاکلارا، رسما این انتقال را غیرممکن کرد.مغانلو هم سرانجام امروز به طور رسمی قراردادش را با باشگاه سپاهان منعقد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه