|

لیست تیم ملی کار مجیدی را سخت کرد

با اعلام لیست تیم ملی، کار مجیدی برای آماده‌سازی برای دیدار مقابل الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سخت شد.

لینک کوتاه کپی شد

نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی فصل پیش رو از روز گذشته استارت خورد. استقلال به دلیل وضعیت نامعلوم جذب بازیکنان و تمدید قراردادها نتوانست تمریناتش را به موقع آغاز کند، این در حالی است که آبی‌پوشان باید 23 شهریور ماه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تیم پرمهره و گرانقیمت الهلال عربستان بازی کند.

به گزارش«شایانیوز»، در میان مشکلاتی که مجیدی برای شروع تمرینات، تکمیل شدن تیمش و آماده‌سازی داشت، دعوت شدن چند بازیکن استقلال به تیم ملی کار را برای او سخت تر کرد. در لیست جدید تیم ملی، نفراتی چون سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، فرشید اسماعیلی، زبیر نیک‌نفس، ارسلان مطهری و عارف آقاسی حضور دارند. اسماعیلی و مطهری قراردادشان را با استقلال تمدید نکرده‌اند، اما مجیدی به 5 بازیکن دیگر نیاز داشت تا در فرصت کم باقی مانده تا دیدار با الهلال، تیم کاملی در اختیار داشته باشد.

البته این مشکل صرفا مختص مجیدی نیست و از پرسپولیس هم 5 بازیکن به تیم ملی دعوت شده‌اند. این لیست در حالی اعلام شده که به نظر می‌رسد نهایی نباشد و تغییراتی داشته باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه