|

شرط غیر منطقی اسدی چیست؟

مدیران باشگاه پرسپولیس در مورد جذب یکی از بازیکنان مدنظر خود با احتیاط و عقلانیت رفتار می‎‌کنند.

لینک کوتاه کپی شد

رضا اسدی تنها یک قدم تا پیوستن پرسپولیس فاصله دارد و در صورتی که از خواسته عجیب خود کوتاه بیاید، بازیکن جدید سرخپوشان لقب می‌گیرد. طبق اخباری که از باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد، اسدی توانسته با استفاده از جوی که شکل گرفته، هواداران پرسپولیس را شیفته خود سازد تا آنها بالاترین حجم فشار را روی مدیریت باشگاه بیاورند و جعفر سمیعی را مجبور به جذب اسدی کنند.این در حالی است که اسدی در فصل گذشته، تنها چهار بازی و کمتر از ۳۰۰ دقیقه در زمین بوده و اینطور که گفته شده، با مصدومیتی نسبتاً شدید از ناحیه نازک نی پا مواجه بود. مصدومیتی که ماه‌ها او را از میادین دور کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از میزان، حالا مدیران پرسپولیس به خواسته کادرفنی و هواداران پای میز مذاکره با اسدی نشسته‌اند، اما برخلاف سایر مذاکرات، این بار بحث‌ها طولانی و پر از تنش شده است. باشگاه با همه شرط و شروطی که اسدی در مذاکره مطرح کرد کنار آمد، اما آخرین شرط این بازیکن مدیران باشگاه را به فکر فرو برده است؛ دریافت ۴۰ درصد از کل قرارداد به عنوان پیش‌قرارداد.

این اتفاق برای هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس در زمان مدیریت سمیعی رخ نداده و مدیرعامل سرخپوشان به شدت با چنین موضوعی مخالف است. البته او به خاطر هواداران و کادرفنی، مذاکرات را ادامه می‌دهد، اما خواسته‌های غیرمنطقی اسدی شرایط را برای هر دو طرف سخت کرده است.

اگر باشگاه تن به پرداخت ۴۰ درصد از قرارداد اسدی بدهد، به نوعی در حق یحیی گل‌محمدی، کریم باقری، وحید امیری، سیدجلال حسینی، عیسی آل‌کثیر، مهدی ترابی و... اجحاف خواهد شد و برای شروع فصل، انگیزه کافی برای باقی اعضای تیم نمی‌ماند. به نظر می‌رسد سمیعی با اجحاف در حق بازیکنانش مخالف است و به همین علت مذاکرات طولانی شده است.

اگر اسدی قبول می‌کرد مانند سایر بازیکنان پول بگیرد، تا امروز در محل تمرین تیم حاضر بود و آماده حضور در بازی با استقلال تاجیکستان می‌شد، اما حالا شرایط دچار تغییر شده و این بازیکن به دنبال پول و شروطی است که مهیا کردن آن برای باشگاه پرسپولیس مساوی است با از بین رفتن حق واقعی سایر اعضای این تیم.

  • بیژ طاهری ارسالی در

    با سلام وعرض ادب خدمت شما بزرگواران ؛ این حقیر چهل ودوسال طرفدار پرسپولیسم ؛ خواهشی داشتم و آن اینکه رضا اسدی هرجا دوست داشت برود ومطمعنا هیچ تیمی حاضرنیست این پول را بده ؛ ولی نظرم روی دانشگر کاملا مثبت هست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه