|

سروش رفیعی پرسپولیسی می شود؟

در پرسپولیس این طور شایعه شد که سروش رفیعی تنها در یک صورت شانسی پوشیدن پیراهن این باشگاه را دارد که امید عالیشاه قراردادش را تمدید نکند.

لینک کوتاه کپی شد

سروش رفیعی گزینه یحیی گل محمدی نیست؛ این خبر از مدت‌ها قبل و حتی زمانی که نقل و انتقالات لیگ برتر شروع نشده بود در فضای رسانه‌ای منتشر شد. با وجود آنکه از گل گهر و استقلال به عنوان مشتریان جدید سروش رفیعی نام برده می‌شد، ولی پرسپولیس، تیم سابق سروش رفیعی، تمایلی به جذب این بازیکن نشان نمی‌داد.

به گزارش «شایانیوز»، در پرسپولیس این طور شایعه شد که سروش رفیعی تنها در یک صورت شانسی پوشیدن پیراهن این باشگاه را دارد که امید عالیشاه قراردادش را تمدید نکند. عالیشاه تمدید کرد و همان اندک شانس هم برای سروش از بین رفت. از سوی دیگر، اما بعد از جدایی احمد نوراللهی عده‌ای از هواداران پرسپولیس درخواست داشتند تا سروش رفیعی به پرسپولیس برگردد؛ درست است که این دو بازیکن هم پست نیستند، ولی از آنجا که پرسپولیس دو بازیکن هافبک دفاعی خوب به نام‌های کامیابی نیا و سرلک دارد، هواداران از یحیی درخواست اضافه شدن سروش رفیعی را داشته اند.

مشخصا، اما سروش رفیعی باز هم شانسی برای ورود به پرسپولیس ندارد، چون سرخ‌ها تمایلی به خرید او ندارند و در تلاش هستند تا یک هافبک تدافعی دیگر به تیمشان اضافه کنند. اینجاست که این سوال پیش می‌آید که اگر عالیشاه هم قراردادش را تمدید نمی‌کرد آیا واقعا گل محمدی تمایلی به خرید سروش رفیعی داشت؟ پاسخ منفی است، چون به نظر نمی‌رسد یحیی گل محمدی علاقه‌ای به جذب رفیعی داشته باشد؛ اما چرا؟ این موضوعی است که سروش رفیعی به تازگی درباره آن در گفتگو با ورزش سه واکنش نشان داده است.

رفیعی ضمن تایید شایعه پیشنهادش از استقلال از دلیل دریافت پیشنهاد از پرسپولیسی‌ها حرف زده است. «از گل‌گهر پیشنهاد خوبی داشتم، اما آن را نپذیرفتم، از استقلال پیشنهاد داشتم، اما با کمال احترام به هواداران این تیم، من معتقدم بازیکنی که برای استقلال یا پرسپولیس بازی می‌کند باید حرمت هواداران را حفظ کند. من هم به خاطر احترامی که برای هواداران پرسپولیس قائل هستم هرگز به استقلال نخواهم رفت.

من یک تایم نیم فصلی را در باشگاه شهر خودرو خدمت یحیی گل محمدی بودم. خیلی خوب همه چیز پیش می‌رفت. متاسفانه من یکی دو تا مصدومیت بد داشتم. شکستگی و ترک خوردگی استخوان ترقوه و کشیدگی عضله داشتم و برایم بد شد، ولی در کل وقت‌هایی که بودم بازی کردم. انتهای تقریبا نیم فصل، خیلی واضح و شفاف و با صداقت با آقای گل محمدی صحبت کردم و بیشتر به خاطر سیستمی که ایشان بازی می‌کنند و بحث ۲-۴-۴ خطی، نظرشان این بود که من نمیتوانم خیلی به ایشان کمک کنم و شرایط تیمی هم نمی‌تواند به من کمک کند. بعد از آن من درباره‌ بحث فنی با ایشان صحبت نکردم، این ذهنیتی است که من از قبل داشتم. البته شرایط الان خودم خیلی بهتر از قبل است و خیلی بهتر از دوسال پیش است که در کنار ایشان بودم، ولی با این حال ذهنیت من همان است. چون پیشنهادی از طرف باشگاه پرسپولیس نیامده و ایشان هم نفر اول تیم درباره‌ انتخاب بازیکن است.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه