|

پرسپولیسی ها شانس آوردند و الا ترابی هم جدا می شد

پرسپولیسی ها شانس آوردند که با مهدی ترابی تا پایان لیگ بیست و یکم قرارداد بستند و الا احتمال جدایی او بسیار زیاد بود.

لینک کوتاه کپی شد

هفته گذشته احمد نوراللهی که قرار بود برای ملاقات با جعفر سمیعی به دفتر باشگاه برود ابتدا متن خداحافظی اش از هواداران پرسپولیس را منتشر کرد و ساعاتی بعد قراردادش با باشگاه شباب الاهلی امارات را به امضاء رساند.

این بازیکن پس از چند سال حضور در پرسپولیس و نمایش درخشانی که در خط میانی این تیم ارائه کرده بود، با اتمام قراردادش در پایان لیگ بیستم و بحث زیادی که درباره تمدید قراردادش وجود داشت، در نهایت تصمیم به جدایی از جمع سرخ‌پوشان پایتخت گرفت تا برای نخستین بار در دوران بازی خود لژیونر شود.

بدون شک نوراللهی یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس برای کسب قهرمانی‌های پیاپی در لیگ برتر بود و با نمایش خوب خود در رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان آسیا به ترکیب تیم ملی هم رسید، اما برای تثبیت جایگاهش اکنون تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از ایران و لیگ برتر امارات ادامه بدهد و این اولین شوک در نقل و انتقالات تابستانی به باشگاه پرسپولیس بود.

8cfbb95f-8bb6-4869-8821-76a2711fe729

در همین ارتباط شنیدیم اماراتی ها پیشنهاد بسیار خوبی هم به مهدی ترابی دیگر ستاره پرسپولیس و دوست صمیمی احمد نوراللهی ارائه کردند. در روزهایی که خبرهای مختلفی در مورد توافق احمد نوراللهی با باشگاه پرسپولیس و توافق طرفین در مورد مبلغ قرارداد شنیده می شد ناگهان مهدی ترابی در فضای مجازی پیغام عجیبی را برای هم اتاقی و دوست صمیمی اش منتشر کرد. مهدی ترابی ستاره سرخ ها در پیغامی عجیب برای احمد نوراللهی نوشت: انشالله که هرچی خیره برات اتفاق بیفته!

به نظر می رسید ترابی در جریان جدایی احمد نوراللهی و مذاکرات او با اماراتی ها بوده باشد و برهمین اساس این استوری عجیب و معنادار را منتشر کرد. به هر روی پرسپولیسی ها شانس آوردند یا اینکه در نقل و انتقالات زمستانی درایت به خرج دادند که با مهدی ترابی تا پایان لیگ بیست و یکم قرارداد بستند.

چه بسا اگر مهدی ترابی امروز بازیکن آزاد بود او هم به همراه احمد نوراللهی راهی لیگ امارات می شد. اتفاقی که می توانست حسابی قهرمان ۵ دوره گذشته لیگ برتر را به هم ریخته و خشم هواداران را برانگیزد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه