|

مرور نقل و انتقالات پرسپولیس؛ از بمب خبری نیست!

پرسپولیس خیلی زود مذاکراتش را با بازیکنان مورد نظر خود شروع کرد، اما تا دیروز به غیر از دو بازیکن با بقیه به توافق نرسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

نقل و انتقالات برای تیم قهرمان فصل گذشته خیلی خوب شروع نشد. جدایی دو بازیکن اصلی و دو مهره کلیدی یحیی گل‌محمدی باعث شد تا هواداران اخبار نقل وانتقالاتی را با نگرانی دنبال کنند. البته تاثیر نداشتن جدایی ستاره‌ها در فصول گذشته تا حدودی این نگرانی‌ها را کم می‌کند، اما حریفان پرسپولیس برای جلوگیری از رسیدن این تیم به عدد ۶ با تمام قوا وارد میدان شده‌اند.

جدا شده‌های پرسپولیس

محمدحسین کنعانی‌زادگان: قبل از شروع فصل نقل وانتقالات خبر جدایی‌اش رسمی شد. با رفتن او و شرایط سنی سیدجلال حسینی، خط دفاع پرسپولیس باید به دنبال یک تحول اساسی برای سال‌های آینده باشد.

احمد نوراللهی: یکی از بازیکنانی که نقش او را در گلات پرسپولیس نمی‌توان نادیده گرفت. بازیکنی با توانایی بالا در هر دو فاز حمله و دفاع و از آن دسته بازیکنانی که پیدا کردن جانشین برای آن‌ها کار بسیار سختی است.

سعید حسین‌پور: حسین پور که به عنوان بازیکن قرضی راهی ماشین سازی شده بود قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد. بازیکنی که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی و هجومی را دارد، اما مورد نظر کادرفنی قرمز‌ها نبود.

تازه‌وارد‌ها

رضا دهقانی: وینگر چپ ۲۴ ساله که از نساجی به پرسپولیس آمد. بازیکنی که گفته می‌شود با توجه به ترافیک بازیکن در پست او خریدی برای آینده و البته بازی‌های فشرده آسیایی و حذفی خواهد بود. او را می‌توان به نوعی جانشین علی شجاعی در پرسپولیس دانست.

علیرضا ابراهیمی: همانطور که انتظار می‌رفت اولین خرید یحیی یک دفاع وسط بود. ابراهیمی از گل‌گهر سیرجان آمد و این مدافع باتجربه و ۳۱ ساله قرار است لیدر خط دفاعی قرمز‌ها در فصل جدید باشد.

نامشخص

رضا اسدی: بازیکن سابق سایپا و تراکتور که فصل گذشته را به عنوان لژیونر در گذراند. او را می‌توان بهترین گزینه برای جانشینی نوراللهی دانست یک هافبک دفاعی گلزن و موثر در کار‌های هجومی. گفته می‌شود که او فعلا با پرسپولیس به توافق نرسیده است.

علی نعمتی: مدافعی که یحیی گل‌محمدی مدتهاست به دنبال اوست. مدافع ۲۶ ساله که پیش از این در پدیده شاگرد سرمربی پرسپولیس بوده است. او قراردادش را با تیم سابقش فسخ کرده و فقط به اندازه یک خط خوردگی تا پرسپولیس فاصله دارد!

محمد آبشک: یک هافبک دفاعی دیگر برای جانشینی نوراللهی. او هم هنوز با پرسپولیس به توافق نرسیده و احتمالا نیم‌نگاهی به وضعیت فولاد و جواد نکونام دارد.

شهریار مغانلو: هم پرسپولیس او را می‌خواهد و هم او نظرش به ماندن است! در این میان، اما سانتاکلارا باید تصمیم بگیرد و گویا پیشنهاد سپاهانی‌ها برای آن‌ها مطلوب‌تر بوده است. با این حال پرسپولیس تمام تلاشش را برای حفظ مهاجم فصل قبلش خواهد کرد.

کمال کامیابی‌نیا: در بین بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده بود تنها تکلیف کامیابی‌نیا نامشخص است. وحید امیری، امید عالیشاه و مهدی شیری تمدید کردند و احمد نوراللهی هم جدا شد.

منبع: فوتبال 360

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه