|

آخرین وضعیت شهریار مغانلو و سجاد شهباززاده

شهریار مغانلو با توجه به توافقات صورت گرفته سپاهان با تیم پرتغالی و پیشنهاد مالی به مهاجم سابق پرسپولیس به قرارداد نزدیک شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

مغانلو که به عنوان بازیکن قرضی از باشگاه سانتاکلارا پرتغال به پرسپولیس آمد در پایان لیگ بیستم باید به این باشگاه پرتغالی برگردد و آنها به نوعی برای مهاجم پرسپولیس تصمیم گیرنده هستند. با توجه به عملکرد خوب شهریار در پرسپولیس، یحیی گل محمدی خواهان حفظ این بازیکن برای فصل آینده بود و خود مغانلو هم دوست داشت فوتبالش را در پرسپولیس ادامه دهد ولی حالا ماندن او در پرسپولیس منتفی است و این بازیکن راهی سپاهان خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، مدیران باشگاه پرسپولیس از چند وقت قبل و با درخواست یحیی گل محمدی مذاکرات خود را برای دائمی کردن قرارداد مغانلو آغاز کردند. آنطور که شنیدیم باشگاه سانتاکلارا که عملکرد شهریار و همچنین علاقه پرسپولیس به حفظ این بازیکن را دید برای صدور رضایتنامه مغانلو رقم عجیب و غریبی درخواست کرد و همین موضوع باعث شد مذاکرات طرفین به بن بست برسد.

در این بین باشگاه سپاهان که از مدت‌ها قبل  شرایط مغانلو را به طور کامل زیر نظر گرفته بود، مذاکراتی با باشگاه سانتاکلارا انجام داد تا بتواند شهریار را برای فصل آینده جذب کنند. سپاهان مشکلی برای پرداخت ۵۰۰ هزار یورو درخواستی سانتاکلارا ندارند و به راحتی می‌توانند این پول را پرداخت کنند. موضوعی که کاملا به ضرر پرسپولیس خواهد بود چرا که این باشگاه به لحاظ مالی توان رقابت با تیم‌های صنعتی داخل ایران را  ندارد.

طی توافقی که باشگاه سپاهان با سانتاکلارا انجام داده قرار است محمد محبی به عنوان بخشی از رضایتنامه مغانلو راهی سانتاکلارا شود و باشگاه سپاهان مبلغ ۲۰۰ هزار دلار هم به صورت نقد به باشگاه پرتغالی پرداخت خواهد کرد. با توجه به این شرایط مغانلو یا باید در پرتغال بماند یا به سپاهان بپیوندد به همین دلیل مذاکراتی با سپاهان داشته است که به توافقاتی هم دست یافته اند. بنابراین مغانلو به عقد قرارداد با سپاهان بسیار نزدیک شده است.

اما سجاد شهباززاده که این روزها بحث حضور او در پرسپولیس، استقلال و سپاهان شنیده می شود وضعیتی کاملا نامشخص دارد. گفته می شود وضعیت حضور او در سپاهان پیچیده شده و احتمال می رود محرم نویدکیا در صورت نهایی شدن شهریار مغانلو قید او را بزند.

شهباززاده دیروز در واکنش به خبرهایی مبنی بر بازارگرمی‌اش ‌نوشت: پیشنهاداتی دارم اما همه آنها از ایران نیست. موضوع اینطور نیست که طی روزهای اخیر در صفحات مجازی و رسانه‌ها می‌بینم. راستش را بگویم خیلی از این بابت ناراحت و دلگیرم. اصلا دنبال بازارگرمی نیستم و شاید با هر تیمی دو سه بار حرف زده باشم اما اینطور نبوده که دنبال بازارگرمی باشم.

طبیعی است که به دنبال این باشم تا بهترین تصمیم را برای آینده‌ام از جهات مختلف بگیرم. اینکه بگویم چه زمانی به طور دقیق درباره تیم آینده‌ام تصمیم بگیرم مشخص نیست. در حال حاضر در حال جمع بندی شرایط هستم تا به نتیجه برسم.

  • ناشناس ارسالی در

    چراتامیشدسپاهان بازیکن میگردوپرسپولیس که نمیتوندمیگن مثل تیم صنعتی قدرت نداردخوبه نداردوبه امسال شهباززاده که هیچ کس قبولش نداشت وسلطان محرم احیاش کردمبلغ چندین برابری دادامسال اون زیادن بابابس کنیدهمه دنیافهمیدتوایران رسانه هااکثرالنگی یااستفراقین بابادست برداریدگربه دهنش به گوشت نمیرسیدمیگفت اخ بده

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه