|

جزییات جدید از انتقال قایدی به شباب الاهلی + سهم استقلال از این انتقال چقدر است؟

قرارداد قایدی با باشگاه الاهلی سه سال است که برای رضایتنامه این بازیکن مبلغ یک میلیون و ششصد هزار دلار به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی قایدی امروز با انتشار پستی در اینستاگرام با استقلال خداحافظی کرد که البته پیش از انتشار این پست مشخص شد که این بازیکن چند روزی است در تمرینات شباب الاهلی حضور پیدا کرده است.  طبق پیگیری‌ها مشخص شد قایدی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در تست‌های پزشکی باشگاه اماراتی حضور پیدا کرده که البته گروه پزشکی این باشگاه در ابتدا به شرایط جسمانی این بازیکن ایراداتی را وارد کردند که با دفاعیات مسئولان استقلال این موضوع برطرف شد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، همچنین مشخص شد قرارداد قایدی با باشگاه الاهلی به مدت سه سال است که برای رضایتنامه این بازیکن مبلغ یک میلیون و ششصد هزار دلار به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد.  در این مذاکرات احمد مددی و شیخ عیسی معاون باشگاه شباب الاهلی حضور داشتند و بعد از سه روز مذاکره قرارداد این بازیکن را نهایی کردند. 

 فرهاد مجیدی دو شب پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد که از باشگاه به او اطلاع داده اند که انتقال قایدی منتفی شده است اما مشخص نیست بین مدیرعامل باشگاه استقلال و سرمربی این تیم چه گفت و گویی ردوبدل شده که سرمربی آبی پوشان چنین ادعایی را مطرح کرده است. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه