|

لیست جالب مجیدی؛ جذب این بازیکن بعد دو سال انتظار

استقلال روز گذشته در بازار نقل و انتقالات طوفانی ظاهر شد؛ این تیم علاوه بر تمدید قرارداد چند بازیکن کلیدی اش، چند خرید جالب توجه هم داشت.

لینک کوتاه کپی شد

 به نظر می‌رسد بالاخره بعد از دو سال انتظار، امین قاسمی نژاد قراردادش را با استقلال نهایی کند. استقلال روز گذشته در بازار نقل و انتقالات طوفانی ظاهر شد؛ این تیم علاوه بر تمدید قرارداد چند بازیکن کلیدی اش، چند خرید جالب توجه هم داشت تا به طور جدی‌تر بازار را دنبال کند. البته همان طور که پیش‌تر عنوان شده بود فهرست خرید فرهاد مجیدی اسامی بیشتری دارد، بسیاری از هواداران منتظر هستند تا طی ساعات و روز‌های آینده بازیکنان بیشتری به استقلال بپیوندند.

به گزارش «شایانیوز»، یکی از این بازیکنان امین قاسمی نژاد مهاجم پدیده است؛ او دو سالی می‌شود مدنظر استقلال است و فصل پیش خیلی جدی، فرهاد مجیدی، خواستار حضورش در استقلال شد که در دقایق پایانی آن انتقال ناقص ماند. قاسمی نژاد که بار‌ها علاقه اش به استقلالی شدن را بروز داده حالا مشکلی برای پیوستن به این باشگاه ندارد.

اگرچه پیش از این عنوان شده بود که قاسمی نژاد در فهرست خرید استقلال قرار ندارد، ولی به تازگی از سوی رسانه نزدیک به باشگاه استقلال عنوان شده که این بازیکن همچنان گزینه فرهاد مجیدی در خط حمله است و اگر اتفاق خاصی نیفتند، همین امروز دوشنبه، قراردادش را با استقلال نهایی می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه