|

این بازیکن از پرسپولیس 25 میلیارد می خواهد

رضا اسدی، یکی از هافبک‌های مدنظر یحیی گل‌محمدی پیشنهادی ۲۰ میلیاردی که با آپشن‌هایش به ۲۵ میلیارد نیز می‌رسد به پرسپولیس ارائه کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

بالا رفتن قیمت بازیکنان استقلال و پرسپولیس در فصل نقل‌ و انتقالات کار مدیران باشگاه‌ها را برای تمدید با آن‌ها دشوار کرده است. اتفاقی که بازیکنان را از باشگاه‌های محبوب دوران کودکی‌شان دور می‌کند و به باشگاه‌های دیگر می‌فرستد. احمد مددی و جعفر سمیعی، اما این روز‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا با کمک هواداران متمول خود، بازیکنان مدنظر سرمربی تیم‌شان را جذب کنند و دلالان در مقابل باشگاه‌ها به صف شده‌اند. در این راستا، اما خبر جالبی به گوش‌مان رسید که بد نیست با شما در میان بگذاریم.

به گزارش «شایانیوز»، یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس گفته که رضا اسدی، یکی از هافبک‌های مدنظر یحیی گل‌محمدی پیشنهادی ۲۰ میلیاردی که با آپشن‌هایش به ۲۵ میلیارد نیز می‌رسد به پرسپولیس ارائه کرده است. رقمی حیرت‌انگیز که به‌ نظر می‌رسد در صورت توافق، دست‌کم تا نصف تقلیل پیدا کند. اسدی که فصل گذشته در سنت پولتن اتریش ۱۴۳ دقیقه در ۸ بازی برای تیمش به میدان رفت و فقط یک بازی فیکس بود، البته یک شرط هم برای یحیی گذاشته و از او خواسته که هرگز در پست دفاعی برای تیمش به میدان نرود و هافبک دفاعی باشد.

ظاهرا بازی کردن این بازیکن در پست دفاع برای تراکتور موجب‌ شده تا او در سنت پولتن نیز به مشکل بخورد و مسئولان باشگاه اتریشی به او اعلام کرده‌اند بدنش از فرم هافبک خارج شده است. هرچند مصدومیت نیز عامل مهمی برای بازی نکردن اسدی در اتریش بود، اما به هر حال او به‌خوبی می‌داند که پس از یک دوره افت در اتریش، حالا باید بازی کند تا شاید تجربه حضور در جام جهانی را به کارنامه خود اضافه کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه