|

ماجرای حضور دانشگر در پرسپولیس؛ وصله ناجور در تیم سرخ ها ؟

بعد از جدایی نادری از پرسپولیس و پیوستن او به استقلال، برخی تصور می‌کنند سرخ‌ها حتما باید انتقام بگیرند و بهترین راهش هم جذب دانشگر است.

لینک کوتاه کپی شد

روشن نیست ریشه این شایعه کجاست، اما هر بار پنجره‌ای باز می‌شود یا عذر دانشگر را از استقلال می‌خواهند، این بحث حسابی داغ می‌شود. شاید بعد از جدایی محمد نادری از پرسپولیس و پیوستن او به استقلال، برخی تصور می‌کنند سرخ‌ها حتما باید انتقام بگیرند و بهترین راهش هم جذب دانشگر است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال، حالا هم که کنعانی‌زادگان رفته، این شایعه مبنای فنی پیدا کرده است. به هر حال پرسپولیس دفاع وسط لازم دارد و قرارداد دانشگر هم با استقلال تمام شده؛ پس کلیک‌خور این تیتر خوب است و آن را روانه خروجی خبرگزاری‌ها می‌کنند. در ذهن مربیان پرسپولیس نیستیم و نمی‌دانیم آنها به جذب دانشگر فکر می‌کنند یا نه، اما لااقل در نگاه اول این بازیکن یک وصله ناجور برای سرخ‌ها به‌ شمار می‌آید.

با احترام به شخصیت حقیقی محمد دانشگر، او در زمین فوتبال یک بازیکن پرحاشیه و اهل سروصدا است. این مدافع بارها توسط مربیان مختلف از استقلال کنار گذاشته شده و هرگز هم عبرت نگرفته است. در حاشیه همین فینال جام حذفی بین استقلال و فولاد، با آنکه دانشگر محروم بود، تصاویری از برخورد او با یک تصویربردار روی سکوها بازتابی وسیع یافت. همه اینها در حالی است که یکی از رموز موفقیت پرسپولیس در این سال‌ها، آرامش و دوری از حاشیه بوده است. بنابراین شاید محمد دانشگر مهره کارآمد و متناسب با فضای فعلی پرسپولیس نباشد.

اگر د‌انشگر جانشین کنعانی زادگان شود، پرسپولیس بازیکنی پرحاشیه مثل کنعانی زادگان را جذب کرده اما توانایی‌های فنی کنعانی زادگان را اصلا ندارد. فراموش نکنیم کنعانی هرچه باشد، بازیکن فیکس تیم ملی به‌شمار می‌آید، اما دا‌نشگر … در صورت جذب این بازیکن، احتمالا باید به کریم باقری به‌ طور ویژه «آماده‌باش» داده شود!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه