|

آمادگی هافبک استقلال در دیدار با الهلال

هافبک استقلال گفت: صحبت من با مجیدی کلا 5 دقیقه طول کشید و هر مبلغی را او تعیین کرد، امضا کردم.فقط شب گذشته با فرهاد مجیدی صحبت کردم.

لینک کوتاه کپی شد

آرش رضاوند پس از تمدید قرارداد با استقلال اظهار داشت: خوشحالم که قراردادم را برای 2 فصل دیگر با تیم تمدید کردم. در این دو هفته که مسابقات تعطیل شده فقط شب گذشته 5 دقیقه با فرهاد مجیدی صحبت کردم و این شایعاتی که در فضای مجازی مطرح شده درست نبود. خوابیدم و بیدار شدم گفتند رضاوند چقدر پول میخواهد. دوست داشتم بمانم و این چیز قلبی است و منتی وجود ندارد و از ته قلبم خوشحالم. آرزوی هر بازیکنی است که در استقلال باشد و همان طور که گفتم بحث منت نیست.

وی در مورد پیشنهادهای مالی که مطرح می‌شود، گفت: هر بازیکنی ممکن است پیشنهاد بدهد و باشگاه هم پیشنهاد خود را دارد، اما در مورد قرارداد خودم هر مبلغی که فرهاد مجیدی برایم در نظر گرفت را بدون هیچ حرف و حدیثی امضا کردم. تماما هم 5 دقیقه طول کشید.

هافبک استقلال در مورد دیدار با الهلال در لیگ قهرمانان و اینکه استقلال تمرین نداشته است، عنوان کرد: آنطور که شنیدم قرار است از فردا تمرینات آغاز شود. 2 هفته از مسابقات گذشته و فقط در این دو هفته تمرین نداشتیم. سیاوش یزدانی هم شنیدم می‌آید و با اضافه شدن بچه‌ها کار را شروع می‌کنیم. 20 روز تا بازی با الهلال فرصت داریم و می‌توانیم جبران کنیم و نتیجه خوبی را برای هواداران کسب کنیم.

وی افزود: دو سال تا پای کسب جام رفتیم اما به موفقیت نرسیدیم. امیدوارم امسال بتوانیم به موفقیت برسیم. در حال حاضر لیگ قهرمانان را پیش روی داریم و امیدوارم بتوانیم در آنجا به موفقیت برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه