|

یحیی انتقام مغانلو را از سپاهان می گیرد

پرسپولیس بعد از پایان کار مغانلو و ناکامی در عقد قرارداد دوباره با این مهاجم اکنون چشم به جذب سجاد شهباززاده دوخته است.

لینک کوتاه کپی شد

 بعد از منتفی شدن ادامه همکاری شهریار مغانلو با پرسپولیس، این باشگاه مذاکرات خود را با سجاد شهباززاده دنبال کرد اما به نتیجه لازم نرسید. اما گفته می شود این مذاکرات دوباره از سر گرفته شده است. آقای گل فصل گذشته سپاهان و لیگ برتر فوتبال ایران که در مذاکرات ابتدایی خود با پرسپولیس با اعلام مبلغ نجومی از این تیم دور شده بود، دوباره پای میز مذاکره با پرسپولیس خواهد نشست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، به نظر می رسد بار دیگر شرایط مذاکره بین طرفین فراهم شده است و وعده یحیی گل‌محمدی در پایان تمرین روز گذشته نیز احتمالا در این رابطه بوده است.  سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تیمش و در واکنش به انتقادات در خصوص روند نقل و انتقالاتی این باشگاه، اعلام کرد علیرغم مشکلات مالی این باشگاه آنها به زودی با یک انتقال مناسب باعث خوشحالی هواداران این تیم خواهند شد.

گفته می شود سجاد شهباززاده که برای تعطیلات پایان فصل به ترکیه رفته است و در ذهن خود انتقال به لیگ این کشور و پرتغال را هم دنبال می‌کند، بار دیگر پای میز مذاکره با پرسپولیس خواهد نشست. پرسپولیس بعد از پایان کار شهریار مغانلو و ناکامی در عقد قرارداد دوباره با این مهاجم در مذاکره با سانتاکلارا، اکنون چشم به جذب سجاد شهباززاده دوخته و باید دید طبق وعده یحیی گل‌محمدی این انتقال صورت خواهد گرفت یا خیر.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه