|

لیست خرید یحیی گل محمدی تغییر کرد؛ سورپرایز بزرگ در راه است

یحیی منتظر است تا تکلیف گزینه مورد نظرش به طور کامل با استقلال و سپاهان مشخص شود تا سورپرایز بزرگ خود را در انتخاب جانشین نورالهی رو کند.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با جدایی احمد نورالهی به فکر پیدا کردن جانشین برای او افتاد. گل محمدی که به صورت مستقیم و با مذاکرات متوالی و محرمانه با جعفر سمیعی لیست جذب بازیکنان مد نظر خود را برای تابستان سال جاری تهیه کرد قصد تغییر در اسامی آنها را دارد.

به گزارش«شایانیوز»، او که با جذب علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی خیال خود را بابت جانشین محمدحسین کنعانی زادگان راحت کرد حالا قصد دارد یکی از ستاره‌های فصل گذشته لیگ برتر را جانشین نورالهی کند. سورپرایز یحیی از باشگاه‌های سپاهان اصفهان و استقلال تهران است. یحیی که از لیست مازاد همتای خود فرهاد مجیدی در قامت سرمربی آبی‌پوشان مطلع شده خواستار توقف در مذاکره با سایر اسامی از سوی سمیعی شده است.

گل محمدی منتظر است تا تکلیف هافبک دفاعی مورد نظرش به طور کامل با باشگاه‌های استقلال و سپاهان مشخص شود تا سورپرایز بزرگ خود را در انتخاب جانشین نورالهی معرفی کند. مذاکرات اولیه باشگاه پرسپولیس با این دو بازیکن به طور کاملا محرمانه ادامه دارد اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.

منبع: مهر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه