|

مسعود ریگی جانشین جذاب نوراللهی در پرسپولیس!

پرسپولیسی ها امیدوار بودند بتوانند با نوراللهی مذاکره کنند و قراردادش را تمدید کنند.اتفاقی که رخ نداد نوراللهی سر از لیگ امارت درآورد.

لینک کوتاه کپی شد

جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس معادلات در خط میانی این تیم را به هم زده است. اگرچه پرسپولیسی‌ها از مدت‌ها قبل می‌دانستند نوراللهی قرار است لژیونر شود، ولی امیدوار بودند بتوانند با او مذاکره کرده و قراردادش را تمدید کنند. اتفاقی که نهایتا رخ نداد و نوراللهی سر از لیگ امارات درآورد.

به گزارش «شایانیوز»، با خروج نوراللهی از پرسپولیس، دغدغه اصلی یحیی گل محمدی یافتن هافبکی در حدواندازه‌های احمد بود و در همین اثنا بود که خبر مذاکره پرسپولیس با رضا اسدی به گوش رسید. با این حال مذاکره با رضا اسدی فعلا به نتیجه نرسیده و پرسپولیس با محمد آبشک وارد مذاکره شده تا این بازیکن ۳۴ ساله را در صورت توافق جذب کند.

البته آنطور که از شواهد امر پیداست یحیی گل محمدی به گزینه بسیار جذاب تری از اسدی و آبشک فکر می‌کند؛ گزینه‌ای که می‌تواند تبدیل به یکی از جنجالی‌ترین خرید‌های پرسپولیس شود. آنطور که یکی دو روز گذشته در رسانه‌ها آمده یحیی گل محمدی اعلام کرده خریدی از استقلال نخواهد داشت، ولی به نظر می‌رسد او به طور جدی یکی از بازیکنان استقلال را زیر نظر دارد: مسعود ریگی!

ریگی بازیکن هم پست احمد نوراللهی است و در استقلال بازی‌های بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. حالا قرارداد ریگی با استقلال به پایان رسیده و شایعه شده که سپاهان با رقم قابل توجهی در پی خریدن این بازیکن است. در این میان شایعه شده یحیی گل محمدی به مسئولان باشگاه پرسپولیس گفته روند مذاکرات ریگی را با استقلال و سپاهان را زیر نظر بگیرند تا صورت تصمیم جدی او برای جدایی از استقلال، پرسپولیس پیشنهادش را ارائه کند. شایعه شده طولانی شدن روند مذاکرات با رضا اسدی، به خاطر روشن نشدن وضعیت مسعود ریگی است. بازیکنی که چشم یحیی گل محمدی را گرفته و می‌خواهد از او به عنوان جانشین نوراللهی در پرسپولیس استفاده کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه