|

رقم قرارداد جدید مهدی قایدی + سهم مهدی و باشگاه

از این قرارداد 40 میلیارد به عنوان غرامت شکایت استراما به فیفا پرداخت می‌شود ۲۷ میلیارد سهم باشگاه و 13 میلیارد هم سهم قایدی است.

لینک کوتاه کپی شد

چند رسانه فوتبالی کشور امارات در توئیتر نوشتند که مهدی قایدی با باشگاه شباب الاهلی این کشور به توافق رسیده است و به‌ زودی به این باشگاه می‌پیوندد.

به گزارش«شایانیوز»، شباب‌الاهلی روز (سه‌شنبه) توانست احمد نوراللهی را از پرسپولیس جذب کند و در صورتی که انتقال ستاره استقلال به جمع سرخپوشان اماراتی قطعی شود، این دو ملی‌پوش کشورمان با یکدیگر همبازی خواهند شد. رسانه‌هایی چون «منبر الامارات» و «کره الامارات» از قریب‌الوقوع بودن انتقال قایدی به شباب الاهلی خبر دادند.

این در حالی است که رسانه های اماراتی حتی جزییات این انتقال را هم نوشته اند:  مبلغ این انتقال ۸۰ میلیارد یعنی سه و نیم میلیون یورو است که در ازای یک قرارداد دو ساله هزینه می‌شود. از این انتقال استقلال رضایت آندره آ استراماچونی را به دست می‌آورد.

۴۰ میلیارد تومان به عنوان غرامت شکایت آندره‌آ استراماچونی به فیفا پرداخت می‌شود و همچنین ۲۷ میلیارد تومان باشگاه استقلال اختصاص می‌یابد. 13 میلیارد تومان از این انتقال به شخص مهدی قایدی اختصاص پیدا می‌کند و بدین ترتیب پرونده انتقال او به باشگاه الغرافه قطر بسته شده است. او درحالی شاگردان آندره‌آ استراماچونی در قطر نمی‌شود که این باشگاه دو و نیم میلیون دلار پیشنهاد کرده بود اما در نهایت پیشنهاد الاهلی مورد توافق قرار گرفت.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه