|

انفجار خرید استقلال در وب سایت سعودی

طی یکی دو روز اخیر شایعاتی درباره تمایل مجیدی به جذب شهباززاده مطرح شده، حالا وب سایت عربستانی نیز به این خبر واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد
وب سایت سعودی اسپورت نوشت که استقلال برای دیدار با الهلال در حال تدارک یک بمب نقل و انتقالاتی است.

به گزارش «شایانیوز»، با توجه به تقابل استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، نقل و انتقالات آبی پوشان زیر ذره بین رسانه های سعودی است و در حالیکه طی یکی دو روز اخیر شایعاتی درباره تمایل مجیدی به جذب شهباززاده مطرح شده، حالا وب سایت عربستانی نیز به این خبر واکنش نشان داد.

وب سایت سعودی اسپورت با تیتر “استقلال ایران پیش از رویارویی با الهلال یک بمب نقل و انتقالاتی آماده می کند”، نوشت: گزارشات رسانه های ایرانی باعث شگفتی شد چرا که مدیریت باشگاه استقلال روند تقویت و آماده سازی خود برای مقابله با الهلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را آغاز کرده است.

در ادامه این گزارش آمده است: فرهاد مجیدی سرمربی باشگاه استقلال، درخواست کرده است تا این تیم با سجاد شهباززاده ، مهاجم سپاهان و بهترین گلزن لیگ گذشته ایران قرارداد امضا کند. این بازیکن که تجربه حضور در حوزه خلیج فارس و ترکیه را دارد، در طی ۲۶۴ بازی موفق به زدن ۷۷ گل و دادن ۲۷ پاس گل شده است.

البته سعودی اسپورت در بخشی از این گزارش به اشتباه خبر از بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال داده در حالیکه این مشکل چند روزی است برطرف شده است. نکته دیگر اینکه احمد مددی مدیرعامل آبی پوشان هنوز موفق به آغاز مذاکره با بازیکنان استقلال جهت تمدید قرارداد نیز نشده است و مشخص نیست خبر پیوستن شهباززاده به جمع شاگردان مجیدی چگونه منتشر شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه