|

پرسپولیس به دنبال خرید نعمتی و ابراهیمی

علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی دو بازیکنی هستند که پرسپولیس هر چه سریع تر به دنبال امضاء قرارداد با آن ها است.

لینک کوتاه کپی شد

 بیستمین دوره لیگ برتر با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید تا این تیم با کسب هفت قهرمانی همچنان پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران باشد. قهرمانی جدید پرسپولیس پنجمین قهرمانی متوالی این تیم در لیگ برتر هم بود که این مورد هم در نوع خود رکورد قابل توجهی است.

به گزارش«شایانیوز»، با این حال بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر این تیم خیلی سریع یکی از بهترین مدافعانش را از دست؛ محمد حسین کنعانی زادگان که بازی‌های خوبی را در خط دفاعی این تیم به نمایش گذاشته بود راهی لیگ قطر شد تا برای الاهلی بازی کند. این جدایی در حالی صورت گرفته که سیدجلال حسینی دیگر مدافع مهم پرسپولیس هم پابه سن گذاشته و حتی شایعه شده ممکن است از فوتبال خداحافظی کند.

به غیر از این مورد، شایعه جدیدی هم به راه افتاده مبنی بر اینکه مهدی شیری، مدافع راست پرسپولیس هم در آستانه جدایی است و یکی دو پیشنهاد خوب هم دریافت کرده است. با توجه به همین چند اتفاق به نظر می‌رسد پرسپولیس سریع‌تر از چیزی که تصور می‌شود نیاز دارد تا ۲ مدافع برای تیمش بخرد.

بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای این ۲ پست هم مشخص شده اند و بعید است خرید آن‌ها با وقفه ایجاد شود؛ علی نعمتی مدافع میانی پدیده از مدت‌ها قبل مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته و به نظر می‌رسد کار‌های انتقالش در حال نهایی شدن است. از سوی دیگر علیرضا ابراهیمی مدافع گل گهر هم دیگر گزینه مدنظر یحیی گل محمدی است که مذاکراتی هم دوطرف با یکدیگر داشته اند.

در خط راست دفاعی هم پرسپولیس ظاهرا با فرشاد محمدی مهر، مدافع سابق استقلال و فصل گذشته ذوب آهن به توافق رسیده تا جایگزین مهدی شیری در این سمت از زمین شود. حال با توجه به اینکه نقش اصلی قهرمانی‌های پرسپولیس در فصول اخیر را خط دفاعی قدرتمند تشکیل داده، به نظر می‌رسد پرسپولیس ۲ بازیکن مدنظرش برای خط دفاعی را باید سریع‌تر از بقیه پست‌ها به خدمت بگیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه