|

روایت یحیی گل محمدی از دسیسه های علیه پرسپولیس

گل محمدی گفت: علی رغم تمام دسیسه‌ها و نقشه‌هایی که کشیده بودند، توانستیم قهرمان شویم با تدبیر خدا، اراده خدا و اراده بازیکنان قهرمان شدیم.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل‌محمدی پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم و از همه کسانی که زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. کار بزرگی انجام دادیم. این قهرمانی سخت‌ترین قهرمانی و ارزشمندترین قهرمانی ما بود. علی رغم تمام دسیسه‌ها و نقشه‌هایی که کشیده بودند، توانستیم قهرمان شویم. امسال مشکلات زیادی داشتیم. با تدبیر خدا، اراده خدا و بعدهم اراده بازیکنان قهرمان شدیم.

به گزارش«شایانیوز»، وی در مورد حواشی بیرون از زمین پرسپولیس خاطر نشان کرد: خیلی از مواقع تنها بودیم و احساس تنهایی می‌کردیم. شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم. از شروع فصل این اتفاق افتاد؛ حتی وقتی فینال آسیا بودیم، بازهم این مشکلات وجود داشت، اما اراده بازیکنان فراتر از اراده بود و با غیرت و شرف خود تیم را به قهرمانی رساندند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد بازیکنان عنوان کرد: شرایط سخت است و این تیم یک ماه و نیم دیگر باید به آسیا برود. قراردادها باید تمدید شود. بازیکنان پرسپولیس بهترین‌های ایران هستند و باید حفظ شوند. بار دیگر این برد را به هواداران مخصوصاً میناوند، انصاریان، جاسمیان و... تقدیم می‌کنیم. ما مدیون آنها هستیم و امیدوارم روحشان شاد باشد.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه