|

اعتصاب بازیکنان استقلال

در سر فرهاد مجیدی چه می‌گذرد؟

در شرایطی که استقلال با فرهاد مجیدی باید روز یکشنبه در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر به میدان برود، بازیکنان این تیم اعتصاب کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

شاگردان فرهاد مجیدی در باشگاه استقلال روز‌های حساسی را سپری می‌کنند. آن‌ها که بعد از پیروزی در دربی موفق شدند دل هوادارنشان را شاد کنند، دوباره اسیر حاشیه شده و این بار با تحریم تمرینات شیوه جدیدی برای نشان دادن اعتراضشان پیدا کرده اند.

تمرینات استقلال برای دومین بار با اعتصاب بازیکنان همراه شد تا حال و روز یکی از قطب‌های فوتبال ایران چندان مساعد نباشد. فرهاد مجیدی و تیمش که در این فصل در تلاش هستند قهرمان جام حذفی شوند حالا اسیر حاشیه‌ای تازه شده اند که ممکن است در ادامه مسیر کار را برایشان دشوار کند.

استقلالی‌ها به عدم دریافت مطالبات مالی شان از باشگاه اعتراض دارند و این اعتراض را با تحریم تمرینات نشان داده اند. اگرچه این موضوع حق طبیعی بازیکنان است، ولی به نظر می‌رسد در کوتاه مدت این تصمیم به ضرر استقلالی‌ها شود. واقعیت این است که استقلال فصل پیش هم شرایط مشابهی را تجربه کرد که نهایتا باعث شد تا عنوان قهرمانی در جام حذفی از دستشان برود.

اختلاف نظر‌های فرهاد مجیدی با مدیریت باشگاه در فصل گذشته کار را به جایی رساند که سرمربی استقلال برای چند روز استعفا کرد و رفت، ولی دوباره برگشت. با این حال عدم تمرکز لازم کاری کرد تا فرهاد مجیدی جام قهرمانی را از دست بدهد.

اینبار، اما به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی زمان مناسب تری را برای اعتراض پیدا کرده است! شرایط تیم او در جدول رده بندی لیگ به گونه‌ای است که تغییر نمی‌کند؛ استقلال چه دو بازی بعدی اش را ببرد و چه هر دو را ببازد نهایتا فصل را در رده سوم به پایان می‌برد. از آنجا که زمان زیادی هم تا از سرگیری رقابت‌های جام حذفی باقی مانده پس دست کم از لحاظ زمانی هم فرهاد مجیدی و هم بازیکنان استقلال تصمیم گرفته اند بهترین موقع برای نشان دادن اعتراض به وضع مدیریتی باشگاه همین الان است.

البته که هیچ مربی‌ای دوست ندارد تمرینات تیمش حتی برای یک جلسه هم تعطیل بشود، ولی نارضایتی از مدیریت باشگاه استقلال چنان زیاد شده که شکاف به وجود آمده بین مدیریت و کادرفنی و بازیکنان هر روز زیاد می‌شود. استقلالی ها، اما دست کم از این طریق می‌توانند صدایشان را واضح‌تر به گوش مسئولان برسانند. از همین رو به نظر می‌رسد با طرح و برنامه‌های فرهاد مجیدی، به زودی این اعتصاب‌ها تمام شود تا تیمش رفته رفته مهیای حضور در جام حذفی و از آن مهمتر، لیگ قهرمانان آسیا شود.

منبع: اقتصاد 24

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها