|

اعتصا ر تمرین استقلال

مصطفوی: انگار ما در استقلال برده هستیم

مربی استقلال: سه بازی تا پایان لیگ مانده و این نمی‌شود ما مجانی کار کنیم و مسوولان بروند و پز بدهند؟

لینک کوتاه کپی شد

مربی استقلال گفت: اگر حق‌مان خورده نمی‌شد، شانس قهرمانی بودیم و در صدر جدول رده‌بندی قرار داشتیم.

صالح مصطفوی در حاشیه تمرین استقلال اظهار کرد: اگر برای هواداران احترام قائل هستند، باید شرایطی فراهم کنند که این تیم در شرایط حداقل معمولی بتواند فعالیت کند اما متاسفانه بعد از داربی این وضعیت شکل گرفته است. البته این فشار مدت‌هاست روی بازیکنان وجود دارد اما با غیرت و تعصب‌شان این بازی‌ها را ارائه دادند و تیم را به جام حذفی بردند. در لیگ هم نتایج خوبی کسب کردند و از سوی مسوولان وقت جبران ‌است.

او اضافه کرد: هیچوقت وضعیت به این شکل نبود و مسوولان باید پاسخ شرایط به وجود آمده را بدهند. ما قراردادی داریم و مسوولیت خودمان را به بهترین شکل انجام دادیم اما مسوولان به تعهدات‌شان عمل نکردند و اگر به این شکل پیش برود، کار می‌خوابد و اکنون هم تمرین تعطیل شد. باید ببینید مسوول این اتفاقات چه کسی است و آیا کادرفنی و بازیکنان خواسته غیر معقولی دارند؟ ده روز مانده لیگ تمام شود اما درصدهای مالی دریافت شده بسیار پایین است.

مربی استقلال ادامه داد: یک سری بازیکنان ۶۰ درصد هم گرفته‌اند اما به یک سری‌ها بسیار پایین‌تر پول داده‌اند. سه بازی تا پایان لیگ مانده و این نمی‌شود ما مجانی کار کنیم و مسوولان بروند و پز بدهند؟ انگار ما در استقلال برده هستیم. مسوولیت این مشکلات با چه کسی است؟ جواب عارف غلامی را چه کسی می‌دهد؟ اگر او بعد از عملش نتواند بازی کند چه می‌شود؟‌ کادرفنی ۳۰ درصد دریافتی داشته و فقط برای خوشحالی هواداران تلاش می‌کنیم اما به این شکل نمی‌شود ادامه داد.

مربی استقلال با بیان این‌که اگر در بازی مقابل ذوب‌آهن و پرسپولیس در لیگ حق‌مان خورده نمی‌شد شانس قهرمانی بودیم، عنوان کرد: حق‌مان را خوردند و در بازی با آلومینیوم هم داوری علیه‌مان بود و اگر حق‌مان خورده نمی‌شد، صدر جدول بودیم.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها