|

کلیپ توهین زشت کنعانی زادگان به هواداران استقلال

اخیرا کلیپی از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در آن به هواداران تیم استقلال توهین و فحاشی می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

محمدحسین کنعانی زادگان که با توهین به هواداران استقلال جنجال ساز شده بود، به احتمال فراوان با محرومیتی سنگین مواجه خواهد شد. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای از محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع پرسپولیس جهت حضور در این کمیته و ادای پاره‌ای از توضیحات دعوت کرد.

اخیرا کلیپی از محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که در آن به هواداران تیم فوتبال استقلال توهین و فحاشی می‌کند. در پی انتشار این کلیپ احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال از مدافع ملی پوش پرسپولیس در دادسرای فرهنگ و رسانه، کمیته انضباطی و کمیته اخلاقی اعلام جرم و شکایت کرد.

شاید برای خیلی ها به ویژه هواداران پرسپولیس این سئوال پیش بیاید که جریمه احتمالی محمد حسین کنعانی زادگان چه می تواند باشد؟

در همین ارتباط یک منبع مطلع و نزدیک به فدراسیون فوتبال گفت: به احتمال فراوان محمد حسین کنعانی زادگان یک جلسه از همراهی تیمش محروم و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال نیز بابت این رفتار و گفتار جریمه نقدی خواهد شد.

منبع: دانشجو

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه