|

عصبانیت پرسپولیسی‌ها از فرهاد مجیدی

جمله جنجالی فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از بازی برابر پرسپولیس کُری بسیار سنگینی برای پرسپولیسی‌ها خواند.

لینک کوتاه کپی شد

 فرهاد مجیدی سرمربی استقلال موفق شد با برتری برابر پرسپولیس در ضربات پنالتی، تیمش را راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی کند.

او بعد از این دیدار در کنفرانس خبری از بازیکنانش تشکر کرد و وعده داد پاداش ۵۰ میلیون تومانی که از قبل قولش را داده به بازیکنانش پرداخت می‌کند. البته او گفت که این پاداش برای برد در بازی بعدی به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا می‌کند.

با این حال، هیچ کدام از این جملات به اندازه جمله‌ای که او از زمان خروج از ورزشگاه به زبان آورده بحث برانگیز نشده است. فرهاد مجیدی که از دیرباز با پرسپولیسی‌ها کری خوانی داشته است زمان خروج از ورزشگاه و هنگامی که از او خواسته شد یک جمله درباره بازی بگوید گفت: «من به آن‌ها (پرسپولیس) نمی‌بازم». این صحبت فرهاد مجیدی بازتاب زیادی داشته و عده‌ای از هواداران پرسپولیس با یادآوری شکست‌هایی که مقابل این تیم خورده به او یادآوری کرده اند گذشته را فراموش نکند.

البته این اولین بار نیست که فرهاد مجیدی با چنین جملاتی پرسپولیسی‌ها را عصبانی می‌کند؛ همین اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ که او به همراه استقلال در لیگ برتر با یک مغلوب پرسپولیس شد در کنفرانس خبری اینطور گفت: «شکست مقابل پرسپولیس برایم خیلی سخت است، چون چنین چیزی را کم تجربه کرده بودم.»

باوجود چنین صحبت هایی، اما فرهاد مجیدی مقابل پرسپولیس کم هم شکست نخورده است؛ پیش از دیدار اخیر جام حذفی فرهاد مجیدی مجموعا ۱۵ بار به عنوان بازیکن و ۳ بار به عنوان مربی روی نیمکت استقلال نشسته بود که حاصل آن ۱۸ رویارویی در لیگ برتر و جام حذفی ۶ شکست، ۴ پیروزی و ۸ تساوی بوده است.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها