|

پیام احساسی دوناروما:‌ احساس من به میلان کم‌رنگ نخواهد شد

دروازه‌بان 22 ساله ایتالیا که به تازگی قرار است به پاری سن ژرمن بپیوندد پیامی احساسی برای طرفداران روسونری نوشت و از عشق ابدی خود به میلان…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، جان لوییجی دوناروما که در یورو 2020 درخشان ظاهر شد و توانست عنوان بهترین بازیکن این تورنومنت را بدست آورد، نامه خداحافظی برای هواداران میلان نوشت و از آنها تشکر کرد.

این دروازه‌بان 22 ساله قرار است در روزهای آتی به جمع بازیکنان پاری سن ژرمن بپیوندد.

دوناروما نوشت: اکنون وقت خداحافظی فرا رسیده است. تصمیمی گرفتم که به هیچ وجه ساده نبود. چیزی که اکنون می‌توانم بگویم این است که برخی اوقات بهترین تصمیم این است که تغییر در زندگی اتفاق بیفتد. چالش جدید باعث می‌شود انسان رشد کند و پیشرفت در مسیرش رخ بدهد. من تیمم را تغییر دادم تا خودم را کامل کنم.

وی ادامه داد:‌ من زمانی به میلان رسیدم که فقط یک بچه بودم. 8 سال پیراهن این تیم را با افتخار پوشیدم، جنگیدم، تلاش کردم، پیروز شدم، گریه کردم، دوباره بلند شدم و بازی کردم. تشکر می‌کنم از تمام هم‌تیمی‌هایم، مربی‌هایم، طرفداران و همه کسانی که در این مدت به من کمک کردند. سال‌هایی در این تیم گذراندم که هیچ وقت فراموششان نخواهم کرد. فیلم همیشه با این تیم خواهد بود و امیدوارم این تیم مسیر موفقیت را ادامه دهد. احساس من به میلان با فاصله و زمان کم‌رنگ نخواهد شد. 

این دروازه‌بان ایتالیایی از سال 2015 یعنی از سن 16 سالگی برای تیم اصلی میلان بازی کرد و توانست 6 فصل خوب را برای روسونری به ثبت رساند. دوناروما در مجموع برای میلان 251 بازی انجام داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها