|

ادامه اتفاقات مشکوک این بار در بازی نفت مسجد سلیمان و ذوب‌آهن

محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پایان بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن شائبه‌هایی در خصوص اینکه اتفاقات غیرعادی در روزهای پایانی…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از میزان، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پایان بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن شائبه‌هایی در خصوص اینکه اتفاقات غیرعادی در روزهای پایانی لیگ برتر فوتبال رخ می‌دهد مطرح کرد. پیش از فکری هم مربیان دیگر درباره برخی  اتفاقات مشکوک و غیرغادی در لیگ برتر هشدارهایی داده بودند؛ اما به نظر می‌رسد عزم جدی برای مقابله با این موضوع وجود ندارد.

صحبت‌های فکری آنقدر شفاف است که می‌توان بسیاری از حقایق را در آن دید. او گفت: نمی‌توانم قبول کنم که بازیکنانم اینقدر راحت اجازه بدهند گل بخوریم و یا به حریف موقعیت بدهیم. صحبت دیگری ندارم فقط عذرخواهی می‌کنم. من از فوتبال پاک عذرخواهی می‌کنم. از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی می‌کنم. ان شاءالله دیگر اینچنین فوتبالی‌ در لیگ و کشورمان نبینیم.

موضوع فوتبال پاک از سال‌های گذشته تا به امروز یکی بحث‌های جدی فوتبال ایران بوده که البته هیچ گاه توجهی به آن نشده است. در حال حاضر شائبه‌های زیادی در خصوص تیم‌هایی که برای سقوط به دسته یک کاندیدا هستند به وجود آمده که لازم و ضروری است که این شائبه‌ها مورد بررسی جدی قرار بگیرند و در نهایت بدون توجه به فشارها و هجمه‌ها تصمیمات قاطعی برای مقابله با آن گرفته شود. اگر قرار به ضورت فرمالیته جلسه‌ای برای رسیدگی به شائبه‌هایی که در خصوص احتمال وجود تبانی در لیگ برتر به وجود آمده برگزار شود و در نهایت هم گفته شود که هیچ شائبه مستندی در این باره  وجود ندارد باعث می‌شود که در سال‌های آینده این معضل بیشتر رواج پیدا کند.

اینکه مدام گفته شود که فوتبال ایران یکی از پاک‌ترین و شریف‌ترین فوتبال‌های دنیا است هیچ دردی را دوا نمی‌کند و همین شعارهای دهان پر کن است که باعث شده برای مقابله با معضلات پنهان فوتبال ایران عزم جدی وجود نداشته باشد.. به نظر می‌رسد پنهان‌کاری‌ها و سکوت مسئولان فدراسیون فوتبال پیرامون شائبه تبانی در لیگ برتر و دسته یک هم در همین راستا باشد؛ اما قطعا تبانی همچون غده سرطانی همه فوتبال ایران را در بر خواهد گرفت و آن وقت است که دیگر کاری از کسی برنمی‌آید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها