|

یحیی شمشیر را برای فوتبال برتر میثاقی از رو بست!

یحیی گل‌محمدی هنوز با دو برنامه فوتبالی تلویزیونی قهر است و در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم هم خواستار خروج آنها شد!

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی هنوز با دو برنامه فوتبالی تلویزیونی قهر است و در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم هم خواستار خروج آنها شد! سرمربی پرسپولیس قبل از شروع نشست به مدیررسانه‌ای تیمش دستور داد دوربین‌های دو برنامه تلویزیونی «شب‌های فوتبالی و فوتبال برتر» باید بیرون بروند تا او در نشست خبری شرکت کند.

گل محمدی در توضیح این اقدام خودش گفت: رابطه‌ای که باید بین صدا و سیما و باشگاه ما باشد خوب نبوده و اینکه چرا این اتفاق افتاده وارد جزییات نمی‌شوم. ما همیشه با رسانه‌ها و صدا و سیما تعامل داشتیم اما اتفاقاتی که امسال افتاده و برنامه‌های عجیب و غریب و یکطرفه‌ای که به ضرر ما بود و ما را زیر سوال بردند، اینکه می‌خواهند تیم ما را به شکل دیگری معرفی کنند و از واقعیت دور بود این تصمیم را گرفتیم.

شرط اصلی سرمربی پرسپولیس عذرخواهی محمد حسین میثاقی مجری برنامه «فوتبال برتر» و شبکه سوم سیما از پرسپولیسی‌هاست تا پس از آن مقابل دوربین‌های تلویزیونی مصاحبه کند. البته یحیی گل محمدی و پرسپولیسی‌ها از مهدی واعظی مجری شبکه پنجم سیما هم شاکی و ناراحت هستند اما مشکل اصلی آنها با مجری شناخته شده برنامه «فوتبال برتر» است. سرمربی پرسپولیس این تصمیم را در دفاع از افشین پیروانی سرپرست تیمش گرفته است.

چندی پیش سرپرست پرسپولیس و محمد حسین میثاقی درگیری لفظی و تلفنی با یکدیگر داشتند که رابطه مجری برنامه فوتبال برتر با پرسپولیسی‌ها را شکرآب کرد. محمدحسین میثاقی، لحظاتی با افشین پیروانی بر سر حضور فردی ناشناس به نام «احسان کورراهی» جدلی ۱۰ دقیقه‌ای را انجام داد. تاکید میثاقی به ارتباط او با مدیر تیم پرسپولیس بود که از سوی پیروانی با عباراتی چون «همراه تیم ما نیست و پست ندارد» تکذیب می‌شد.

در آن برنامه، فرزاد مجیدی برادر فرهاد مجیدی نیز روی خط تلفنی آمد و حرف‌هایی زد که دلخوری افشین پیروانی و پیآمد آن یحیی گل محمدی را به دنبال داشت. برهمین اساس سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی برابر آلومینیوم اراک خواستار بیرون رفتن دوربین برنامه تلویزیونی فوتبال برتر شد.

همچنین گل محمدی مدتی می‌شود رابطه‌اش را با برنامه شب‌های فوتبالی قطع کرده است. سرمربی پرسپولیس هر از گاهی روی خط تلفنی این برنامه که از طریق شبکه ورزش پخش می‌شود، می‌رفت و صحبت می‌کرد اما حالا مدعی است این برنامه هم رعایت انصاف را نکرده و درخصوص داوری و مسائل مختلف بیشتر به نفع رقیبان پرسپولیس صحبت کرده است.

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها