|

معاون استقلال: اتفاقات بازی با گل‌گهر چهره واقعی گل‌محمدی را نشان داد

معاون باشگاه استقلال گفت: اتفاقات زشت و زننده دیدار با گل گهر چهره واقعی گل‌محمدی را نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، ناصر فریاد شیران در واکنش به صحبت های مطرح شده از سوی یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس، اظهار داشت: آقای گل محمدی جایگاه شما به شکلی نیست که بخواهید درباره مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار نظر کنید و بهتر است که با شناخت حیطه اختیارات خود، سکوت کنید. هر زمان که مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس در رابطه با مددی صحبت کرد، مدیرعامل استقلال جواب خواهند داد و بهتر است گل محمدی به کار فنی خود بپردازد.

او در بخش بعدی صحبت های خود با تاکید بر اینکه سیاست باشگاه دور ماندن از هر گونه حاشیه است، تصریح کرد: هوچی گری آن کاری است که شما با ادعای فوتبال حرفه ای انجام می دهید. اگر تا به امروز کسی از جانب باشگاه استقلال صحبتی نکرده، به حرمت رقابت و احترام دو طرفه دو باشگاه است اما از این تاریخ به بعد اگر کسی علیه باشگاه استقلال صحبت کند، بنده تمام قد وارد عمل خواهم شد و اجازه نمی دهم از سکوت نجیبانه کادرفنی و مدیریت باشگاه استفاده شود.

معاون اجرایی باشگاه استقلال با انتقاد از عدم صدور رای از سوی کمیته انضباطی و اخلاق، بیان کرد: دلیل بیان این صحبت ها این است که رفتارهای زشت و زننده گل‌محمدی در دیدار گل گهر نادیده گرفته شد و حالا به خود اجازه می دهد صحبت های جدیدی را مطرح کند. اتفاقات زشت و زننده ای که چهره واقعی آنها را نشان داد. البته نزدیک به هشت کارت قرمز و زرد در طول فصل گواهی دیگری برای این ادعا است و خودش نیز به درستی اشاره کردد که امتیاز گرفتن در لیگ ایران با هوچی گری انجام می شود و احتمالا دلیل فاصله امتیازی دو تیم نیز همین موضوع است.

فریادشیران در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه استقلال تصریح کرد: از کمیته های محترم اخلاق و انضباطی تقاضا دارم قبل از دربی به پرونده دیدار با گل گهر و البته فحاشی بازیکن حریف به هواداران استقلال بپردازند. توصیه من به عنوان یک پیشکسوت به شما این است که از واژه افشاگری کمتری استفاده کنید زیرا شما قطعا بازنده خواهید بود. تقاضا دارم تنها در بحث های فنی ورود کنید و از فرافکنی و هوچی گری دوری کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها