|

(ویدیو) خلاصه بازی استقلال تراکتورسازی تبریز سه شنبه 15 تیر

استقلال تهران با غلبه بر تراکتورسازی جایگاه خود را در رده سوم جدول تثبیت کرد

لینک کوتاه کپی شد

در هفته 26 لیگ برتر استقلال تهران میزبان تراکتورسازی تبریز بود و توانست با نتیجه 2 بر یک از سد این تیم بگذرد.

در این دیدار فرهاد مجیدی که به دنبال حفظ رتبه سوم جدول و تا حدودی قطعی کردن سهمیه آسیایی بود و توانست از شرایط موجود تراکتور نهایت استفاده را ببرد. او با کسب پیروزی فاصله اش را با تیم های دنبال کننده افزایش داد و با خیال آسوده تری به دیدار جام حذفی با پرسپولیس رفت.

 

استقلال یک – تراکتور صفر (دقیقه 53: هادی محمدی – گل بخودی):

 ارسال بلند موسوی به روی دروازه به فخرالدینی رسید و این بازیکن به استپ سینه قصد داشت توپ را به اخباری برساند ولی روی اشتباه گلر تبریزی ها و تیز هوشی مهدی قایدی باعث شد او زودتر به توپ برسد. ضربه چیپ این بازیکن از بالای سر اخباری در حال ورود به دروازه بود که هادی محمدی پیش از ورود توپ به دروازه، قصد دفع آن را داشت و ضربه این بازیکن وارد دروازه تیمش شد تا حساب کار یک بر صفر شود.

استقلال 2 – تراکتور صفر (دقیقه 59: مهدی قایدی): 

پاس رو به عقب هادی محمدی به اخباری رسید و اشتباه عجیب سنگربان تبریزی ها در دفع توپ، باعث شد تا توپ به ریگی برسد و این بازیکن با یک ضربه سر مهدی قایدی را در فرصت مناسبی قرار دهد و مهاجم بوشهری استقلالی ها پس از عبور از هادی محمدی و ایران خواه، با ضربه ای بغل پا و فنی، دروازه تراکتور را برای بار دوم باز کرد.

استقلال 2 – تراکتور 1 (دقیقه 90: امین اسدی)

ارسال سیدابوالفضل رزاق پور به روی دروازه به ضربه سر امین اسدی همراه شد که توپ این بازیکن با ورود به درون دروازه، قفل دروازه حسینی را باز کرد.

 

ترکیب استقلال در مصاف با تراکتور

سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، احمد موسوی، مهدی مهدی‌پور (از دقیقه 65 داریوش شجاعیان)، آرش رضاوند، مسعود ریگی، مهدی قائدی و ارسلان مطهری

سرمربی استقلال: فرهاد مجیدی

ترکیب تراکتور در مصاف با استقلال

محمدرضا اخباری، ابوالفضل رزاق‌پور، هادی محمدی، پیمان کشاورز (از دقیقه 17 سعید ایرانخواه)، علی فتحی، محمد عباس‌زاده، محمد قنبری (از دقیقه 63 محمد قنبری)، میلاد فخرالدینی، سامان نریمان جهان، پیمان بابایی و بهزاد سلامی

سرمربی تراکتور: فیروز کریمی

photo_2021-07-06_18-13-05

خوش و بش گرم فرهاد و فیروز

این دیدار صحنه تقابل دو سرمربی استقلالی بود؛ فرهاد مجیدی مقابل فیروز کریمی که خاطرات شیرینی از حضور روی نیمکت تیم استقلال دارد و چندی پیش هم پست اینستاگرامی را در مورد این تیم منتشر کرده بود.

01620013

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه