|

امکان تمدید قرارداد رونالدو با یووه

رونالدو در یوونتوس می‌ماند؟

طبق ادعای گاتزتا، رونالدو نه تنها نمی‌خواهد برود بلکه خواهان تمدید یک ساله قراردادش و ماندن در تورین تا سال 2023 شده است.

لینک کوتاه کپی شد

قرارداد فعلی رونالدو تا پایان فصل آینده اعتبار دارد و با توجه به ناکامی این تیم برای فتح لیگ یا لیگ قهرمانان اروپا، گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال جدایی ستاره پرتغالی از بانوی پیر شکل گرفت اما طبق ادعای گاتزتا، رونالدو نه تنها نمی‌خواهد برود بلکه خواهان تمدید یک ساله قراردادش و ماندن در تورین تا سال 2023 شده است.

پیش از انتشار این خبر توسط گاتزتا، زمزمه‌هایی مبنی بر آغاز مذاکرات رونالدو با یووه برای تمدید قرارداد فی‌‌مابین در ابتدای جاری شنیده می‌شد که البته شبکه اسکای اسپورت ایتالیا آنها را تکذیب کرده بود. اکنون نشریه گاتزتا نوشته است که مذاکرات برای تمدید قرارداد میان طرفین آغاز نشده است اما باشگاه یوونتوس مطلع شده که رونالدو مایل به تمدید قراردادش تا سال 2023 است.

مدیران یوونتوس مطلع هستند که مندز، رونالدو را به باشگاه‌‌های دیگری مانند پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد هم پیشنهاد داده است اما ظاهراً‌هیچ یک از آنها فعلاً تمایلی به جذب این بازیکن 36 ساله ندارند. باشگاه یوونتوس از مندز برای تصمیم‌گیری درباره رونالدو وقت خواسته چرا که پرداخت حقوق 31 میلیون یورو در سال رونالدو با شرایط اقتصادی کنونی باشگاه فشار زیادی به بانوی پیر وارد می‌آورد.

منبع: فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها