|

واکنش تند کنعانی‌زادگان؛ دیگر بس است خجالت بکشید!

کنعانی‌زادگان با بیان جمله «دیگر بس است خجالت بکشید» میکسدزون ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی از تیم‌ها که از ما بیشتر گرفته‌اند در میکسدزون هرچه از دهان‌شان درمی‌آید، اعتراض می‌کنند و حرف می‌زنند و بی‌احترامی می‌کنند ولی بروید بررسی کنید که دریافتی ما چقدر بوده است.

محمدحسین کنعانی‌زادگان بعد از برتری مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: برای تیم گل‌گهر احترام قائل هستیم و آنها تیم خیلی خوبی درست کرده‌اند. این تیم با بودجه خیلی خوبی بسته شده ولی دیدید که در نیمه اول کاملاً سوار بر بازی بودیم.

وی افزود: در نیمه دوم هم فرصت‌های خوبی نصیب‌مان شد، نمی‌خواهم بگویم داوری ما را اذیت کرد ولی مزد زحمات‌مان را گرفتیم. نمی‌خواهم حرفی بزنم اما واقعاً دیگر بس است. ما به جایی رسیدیم که نه پولی داریم و نه چیزی.

مدافع پرسپولیس خاطرنشان کرد: شخصاً‌ هیچ پولی نگرفته‌ام و آنقدر پول کم گرفته‌ام که می‌توانید بروید آن را با دریافتی تیم‌های دیگر قیاس کنید. یکسری از تیم‌ها که از ما بیشتر گرفته‌اند در میکسدزون هرچه از دهان‌شان درمی‌آید، اعتراض می‌کنند و حرف می‌زنند و بی‌احترامی می‌کنند ولی بروید بررسی کنید که دریافتی ما چقدر بوده است و دریافتی آنها چقدر بوده است.

کنعانی‌زادگان تصریح کرد: خواهش می‌کنم قراردادهای آنها و ما را با هم رو کنید و ببینید قرارداد آنها چقدر است. دوست دارم همه بدانند ما چقدر پول گرفتیم و آنها چقدر دریافت کردند. من دیگر نمی‌دانم چه بگویم، مگر می‌شود پرسپولیس به فینال آسیا برود و نایب قهرمان شود اما هنوز هزار تومان پاداش نایب قهرمانی را نگرفته‌ایم.

کنعانی‌زادگان با بیان جمله «دیگر بس است خجالت بکشید» میکسدزون ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

  • ناشناس ارسالی در

    چرا قراردادها رو چک کنید برید دریافتها رو چک کنید بعضی وقتها قرارداد بسته میشه ولی پولی که خارج قراردادپرداخت میشه و به عناوین دیگه خیلی بیشتر از قرارداد و کسی هم شک نمیکنه راست میگید حساباتون با یک بازیکن استقلال تو این فصل چک کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها