|

پرسپولیس با نیمکت خالی تا فینال رفت کار وزیر بود؟

محمد نصرتی پیشکسوت پرسپولیس در خصوص پیروزی این تیم در برابر مس رفسنجان گفت: پرسپولیس یک گام بلند برای قهرمانی در این فصل برداشت.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از خبر ورزشی، شما اگر به دنبال آن هستید که در لیگ قهرمان شوید باید در بازی خارج از خانه خود بتوانید نتیجه بگیرید. که خدا را شکر پرسپولیس در یک بازی خارج از خانه با توجه به شرایط چمن ورزشگاه و از طرفی نبود چند مهره کلیدی این تیم آن هم درحالی که سپاهان با تمامی بازیکنان خود از پس فولادی که چند بازیکن مصدوم داشت بر نیامد، توانست یک پیروزی ارزشمند در رفسنجان کسب کند و مسیر را برای قهرمانی خود هموار تر کرد. 

وی افزود:‌ از حالا قهرمانی دست خود پرسپولیس است و آنها ۶ بازی حساس و فینال گونه در لیگ برتر دارد و هیچ حریفی را نباید دست کم بگیرد و بازیکنان باید به خوبی انگیزه خود را حفظ کنند تا بتوانند به قهرمانی برسند. 

نصرتی در مورد عملکرد مهاجمین پرسپولیس در نیم فصل دوم اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس همانند نیم فصل نخست دیگر دغدغه مهاجم و گلزن ندارد و با حضور آل کثیر، مغانلو و عبدی خیال این تیم و هواداران بابت گلزنی راحت شده است و پرسپولیس دیگر دغدغه ای در خط حمله خود ندارد.

او در خصوص عملکرد مهدی عبدی گفت: مهدی عبدی یک گل در کلاس جهانی زد و به او تبریک می‌گویم. درست از که عالیشاه پاس خوبی به عبدی داد اما او توپ را به زیبایی کنترل کرد و با یک ضربه زیبا دروازه مس را گشود. او به طور حتم آینده درخشانی دارد و باید بیش از این قدر خودش را بداند و تمرین و تمرکز بیشتر هم به خود هم هب پرسپولیس کمک کند.

نصرتی در این خصوص که برخی موفقیت های پرسپولیس را به عوامل دیگر و حمایت همه جانبه از این تیم ربط می‌دهند  بیان کرد: حرف همیشه هست. برخی می خواهند ضعف خود را پنهان کننده بهانه می‌آورند. پرسپولیس با نیمکت خالی تا فینال رفت آنجا هم وزیر و دولت حمایت کرد؟ به قول قدیمی ها در دروازه را می‌توان بست ولی دهن مردم را نه. بهتر از دوستان به جایی بهانه تراشی روی کار خود تمرکز کنند و به موفقیت برسند.

نصرتی درباره ماندن اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی نیز اظهار داشت: بهترین تصمیمی بود که می‌شد گرفت. به پاس زحماتی که ایشان در این مدت کشیده و نتیجه گرفته است کمترین حقش این بود که به کار خود ادامه دهد. از طرفی وقتی بازیکنان از عملکرد وی رضایت داشتند و با او رابطه خوبی دارند چرا باید سرمربی را عوض کنیم.

سرمربی پارس جنوبی در پایان در مورد وضعیت این تیم گفت: تمامی تیم های لیگ یکی باید به جوان ما احترام بگذارند و برای آنها کلاه از سر بردارند. نزدیک ۱۰ تا ۱۵ بازی است ما جوان های را بازی می‌دهیم که تنها ۱۹ تا ۲۰ سال دارند. ما با پنجره بسته و شرایطی که همه می‌دانند بهترین نتیجه را گرفتیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها