|

فاجعه عجیب و غیرقابل باور در استقلال!

مشکلات مالی و عدم پرداخت‌های منظم و یکسان باعث ناراحتی گروهی از بازیکنان استقلال شده است به طوری که حالا علناً علیه مدیریت باشگاه موضع می‌گ…

لینک کوتاه کپی شد

شایعه شده که بازیکنان استقلال این اجازه را دارند تا قراردادهایشان را به صورت یک طرفه فسخ کنند ولی مقامات باشگاه چنین ادعایی را تأیید نمی‌کنند.

یک مقام آگاه به شرط افشا نشدن نامش گفت: واقعیت امر این است که هر بازیکنی نمی‌تواند هر زمانی که دلش خواست حرف از رفتن بزند و قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کند ولی شرایطی وجود دارد که شاید برخی نفرات بتوانند از آن استفاده کنند و همین مسئله دردسرساز شود.

وی اضافه کرد: ظاهراً در قرارداد بعضی بازیکنان بندی وجود دارد که به آنها اجازه می‌دهد اگر از یک تاریخی به بعد میزان دریافتیشان زیر ۵۰ درصد باشد، قرارداد خود با استقلال را به صورت یک طرفه فسخ کنند و نیازی به پرداخت غرامت ندارند.

این منبع آگاه اضافه کرد: البته من با قاطعیت نمی‌توانم بگویم آیا همه بازیکنان چنین شرایطی در قراردادشان گنجانده شده یا خیر ولی اگر باشد باشگاه باید هر چه سریع‌تر یا با آنها به توافق برسد و یا میزان پرداختی به این نفرات را به بالای ۵۰ درصد برساند.

منبع: خبر ورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه