|

خبر جذاب نقل و انتقالاتی برای استقلالی‌ها !!

فرهاد مجیدی به هواداران قول داده برای فصل آینده یک تیم قوی و مدعی بسازد و این مستلزم جذب چند بازیکن باتجربه و ستاره است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دنیای معدن، رضا قوچان‌نژاد بازیکن سابق تیم ملی و مهاجم تیم زووله هلند که در پایان فصل اعلام کرد از این تیم جدا می‌شود، چند روز پیش همراه خانواده‌اش به دبی سفر کرد.

روزنامه خراسان در این خصوص نوشت: «گوچی که از مدت‌ها پیش گزینه رسانه‌ها برای حضور در تیم‌های مطرح ایرانی است اما هر بار هم یک تیم خارجی را برای ادامه فوتبالش انتخاب می‌کند، این بار هم گزینه حضور در خط حمله تراکتور و استقلال شده است.

با توجه به همزمانی حضور قوچان‌نژاد و فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در دبی طی چند روز گذشته، شایعاتی درباره دیدار و مذاکره این دو مطرح شده است. فرهاد مجیدی هرچند هنوز لیست خرید و مازاد نداده، اما او به هواداران قول داده برای فصل آینده یک تیم قوی و مدعی بسازد و این مستلزم جذب چند بازیکن باتجربه و ستاره است.»

این گمانه‌زنی در حالی مطرح شده است که قوچان نژاد دو روز پیش در گفتگو با روزنامه همشهری تاکید کرد که هنوز تیمی از ایران به او پیشنهاد نداده است اما پیشنهاداتی که برسد را بررسی خواهد کرد.

این در حالی است که قوچان نژاد یکی از لژیونرهایی است که در سال‌های اخیر یکی از گزینه‌های پرسپولیس بوده و هوادران این تیم علاقه زیادی به جذب او داشته‌اند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها