|

رئال و قیمت‌گذاری روی بازیکن مورد علاقه یونایتد

بر اساس ادعای موندو دیپورتیوو رئال مادرید برای فروش رافائل واران ۵۰ میلیون یورو می‌خواهد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، به نظر می‌رسد که در این تابستان شاهد تغییر و تحولات بزرگی در ترکیب رئال مادرید خواهیم بود. پر افتخار ترین باشگاه فوتبال اروپا در فصلی که گذشت به هیچ جامی دست نیافت. همچنین زین الدین زیدان از هدایت این تیم کناره‌گیری کرد تا کارلو آنچلوتی دوباره به جمع کهکشانی‌ها بازگردد.

اما به نظر می رسد که مهم‌ترین تغییرات برای رئال مادرید در خط دفاعی این تیم رخ خواهد داد. شواهد حاکی از آن است که سرخیو راموس از این باشگاه جدا خواهد شد. اما این پایان کار نیست و به نظر می رسد که زوج این بازیکن در چند سال گذشته یعنی رافائل واران نیز دیگر جدا شده معروف رئالی ها در خط دفاعی خواهد بود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که روند مذاکرات رئال مادرید و رافائل واران برای تمدید قرارداد به بن‌بست خورده و باشگاه اسپانیایی ترجیح می دهد که پیش از سال 2022 که قرار داد این بازیکن به پایان می رسد، او را به فروش برساند. در واقع باشگاه رئال مادرید نمی‌خواهد تابستان سال بعد این مدافع فرانسوی را به شکل رایگان از دست بدهد.

از طرف دیگر گفته می‌شود که منچستر یونایتد محتمل ترین مقصد برای ستاره فرانسوی خواهد بود و حالا موندو دیپورتیوو مدعی شده که باشگاه رئال مادرید برای فروش رافائل واران در تابستان 50 میلیون یورو طلب خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها