|

مذاکره پرسپولیس با ساسی؛ شایعه یا واقعیت؟

خبر مذاکره باشگاه پرسپولیس با فرجانی ساسی، بازیکن تیم الزمالک مصر، این روز‌ها از طریق چند رسانه مختلف مخابره شده که در نوع خود عجیب است.

لینک کوتاه کپی شد

با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات تابستانی، پرسپولیس در کنار سایر تیم‌های لیگ برتری مهیا می‌شوند تا تیمشان را برای فصل آینده تقویت کنند. دقیقا به همین خاطر است که از حالا، شایعات جدیدی درباره خرید‌های فصل آینده باشگاه‌های لیگ برتر ایران به گوش می‌رسد. این شایعات از زمانی که قرار شده خرید بازیکنان خارجی در لیگ ایران آزاد شود، جذابیت بیشتری هم به خود گرفته است.

خبر مذاکره باشگاه پرسپولیس با فرجانی ساسی، بازیکن تیم الزمالک مصر، این روز‌ها از طریق چند رسانه مختلف مخابره شده که در نوع خود عجیب است. قرارداد ساسی، هافبک تونسی الزمالک تابستان به اتمام می‌رسد، ولی اینکه چطور نامش اطراف باشگاه پرسپولیس شنیده شده عجیب است. عجیب به این خاطر که او در خط هافبک بازی می‌کند؛ یعنی درست در شلوغ‌ترین پست باشگاه پرسپولیس.

درست است که شایعه شده احمد نوراللهی قرار است پرسپولیس را ترک کند و برود، ولی این باشگاه در همین پست دو بازیکن فوق العاده آماده دیگر یعنی کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک را در اختیار دارد و بعید است که بخواهد برای خریدن یک بازیکن جدید دیگر در این پست هزینه دلاری کند. اگرچه در فوتبال چیزی بعید نیست، ولی اگر قرار باشد پرسپولیس رو به خرید بازیکن خارجی بیاورد، دیگر پست‌های بازی این باشگاه، به ویژه خط دفاعی اش در اولویت قرار می‌گیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها