|

پرسپولیس ستاره استقلالی هارا دزدید! | عکس

ستاره استقلالی در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد کادرفنی این تیم به‌منظور تقویت سرخ‌پوشان برای فصل آینده و همچنین ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از حالا کار خود را آغاز کرده و به همین منظور نیز با بازیکنان مدنظر خود برای فصل آینده به توافق رسیده‌ است بر همین اساس شنیده می‌شود فرشاد محمدی‌مهر، مدافع اسبق استقلال که اتفاقا فصل ناکامی را در این باشگاه سپری کرده و درحال حاضر نیز در تیم‌ اصفهانی ذوب‌آهن عملکرد خوبی را در فصل جاری از خود به نمایش گذاشته است مورد توجه یحیی گل‌محمدی و پرسپولیس قرار گرفته و از آنجایی که این مدافع برای فصل آینده قراردادش با این باشگاه اصفهانی به پایان می‌رسد با درخواست گل‌محمدی توافقات اولیه نیز با او برای پرسپولیسی شدن انجام شده است.
 
به این ترتیب اگر اتفاق خاصی نیفتد مدافع اسبق استقلال را برای فصل بیست‌ویکم از حالا باید پرسپولیسی بدانیم. گل‌محمدی که در پست دفاع راست چندان از عملکرد مهدی شیری راضی نیست و از سیامک نعمتی که اصولا یک هافبک است در این پست استفاده می‌کند. پیش از این هم به دنبال جذب دانیال اسماعیلی‌فر بود که درنهایت این مدافع عازم سپاهان شد و حالا محمدی‌مهر گزینه اصلی او محسوب می‌شود.
  • شهاب ارسالی در

    ستاره استقلال کجا بود

  • فرهاد دو آتیشه سرخ ارسالی در

    دزد شماها هستید با این تیترهای کثیفتون، دزد شما هستید که بازیکن پرسپولیس یعنی محمد نادری دزدید وگرنه فرشاد محمدی ‌‌مهر سه ساله از استقلال رفته، همین‌که دارید میترکید از قهرمانی های پرسپولیس ‌‌‌‌‌‌‌‌واسه ما لذت بخشه . تلویزیون و اصحاب رسانه افتاده دست تیم شما آخرشم هیچی نمیشید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها