|

رئال مادرید در تدارک بازی خدافظی سرخیو راموس!

باشگاه رئال مادرید مذاکراتی را با سرخیو راموس برای انجام بازی خداحافظی این بازیکن انجام خواهد داد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از طرفداری، با به پایان رسیدن مسابقات لالیگا، قرارداد سرخیو راموس، مدافع کهنه کار سفیدپوشان با رئال مادرید به پایان رسید و هنوز هم خبری از تمدید قرارداد این بازیکن به گوش نمی رسد. حال روزنامه ABC اسپانیا مدعی شده باشگاه رئال مادرید به دنبال فراهم کردن مقدمات برگزاری بازی خداحافظی برای کاپیتان رئال مادرید است و فلورنتینو پرز به زودی با سرخیو راموس برای برگزاری بازی خداحافظی صحبت خواهد کرد.

سرخیو راموس در حال حاضر در تعطیلات به سر می برد و سران رئال مادرید امیدوارند بتوانند به زودی بر سر تاریخی مشخص برای انجام بازی خداحافظی به توافق برسند. با این اوصاف به نظر می رسد پرونده تمدید قرارداد سرخیو راموس برای باشگاه رئال مادرید بسته شده است. این در حالی است که راموس همچنان اصرار دارد که می خواهد در رئال مادرید بماند و در عین حال قرارداد پیشنهادی از سوی باشگاه را قبول نمی کند. البته شنیده ها حاکی از این است که پیشنهاد تمدید قراردادی که از سوی باشگاه رئال به راموس داده شد دیگر روی میز قرار ندارد و حتی در صورت پاسخ مثبت راموس به این پیشنهاد نیز سران مادرید این پیشنهاد را دیگر معتبر نمی دانند.

قرارداد راموس در اول جولای به پایان می رسد و شنیده ها حاکی از این است که این بازیکن به زودی با برگزاری کنفرانس خبری و یا انتشار نامه ای از باشگاه و هوادارانش خداحافظی خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه