|

پیشنهاد نجومی رقیب پرسپولیس عامل فسخ قرارداد رادوشویچ!

بوژیدار رادوشویچ بالاخره صبرش تمام شد و با ارسال نامه فسخ قراردادش به باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی جدایی خود را اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

با تعطیلی لیگ، بوژیدار رادوشویچ به کشورش سفر کرد تا دوران مرخصی خود را پشت سر بگذارد. با این حال او به خاطر دریافت‌نکردن مطالباتش از پرسپولیس ناراحت بود و در نهایت نامه فسخ قراردادش را به باشگاه ارسال کرد.

این درحالی بود که بوژیدار رادوشویچ ۳ فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت اما تصمیم گرفت به خاطر بد قولی باشگاه، قراردادش را فسخ کرده و از این تیم برود. ابتدا یکی از رسانه‌های کروات خبرفسخ قرارداد رادوشویچ را منتشر کرد و در ادامه خود این دروازه‌بان هم اعتراض شدید خودش نسبت به بدقولی‌های باشگاه را اعلام و ابراز ناراحتی کرد. این درحالی است که چنین اتفاقی بارها برای مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس افتاده است.

رادوشویچ شاید بیشتر از همه نسبت به شرایط پرسپولیس شناخت داشته و در چند سال گذشته بارها چنین وضعیتی را تجربه کرده است اما ظاهرا این مرتبه کمی فرق می‌کند. بوژیدار رادوشویچ باتوجه به عدم پرداخت مطالباتش، اقدام به فسخ با پرسپولیس کرده است. او که دریافتی کمتری نسبت به دیگر بازیکنان پرسپولیس داشته، پس از دریافت مرخصی راهی کرواسی شد و قرار بود در تهران حضور یابد اما این اتفاق رخ نداد.

یحیی گل‌محمدی نیز به نقش او در پرسپولیس اشاره داشت و گفت که باشگاه باید هرچه سریع‌تر مشکل رادو را حل کند تا این دروازه‌بان به ایران بازگردد. در نهایت اما اخباری پیرامون فسخ قرارداد این بازیکن در رسانه‌های کرواسی منتشر شد که در رسانه‌های ایران نیز بازتاب داشت. خبر این بود که رادوشویچ قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرده است و...

اصل ماجرا چیست؟ رادوشویچ که بارها چنین شرایطی را تجربه کرده است چرا باید در فاصله ۷ هفته مانده به اتمام لیگ برتر، قراردادش را فسخ کند؟

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس که رابطه خوبی هم با رادوشویچ دارد به ما خبر داد این کار گلر کروات دو دلیل دارد؛ اول آن که بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات با شکایت به فیفا نه تنها قرارداد فصل جاری بلکه ۳ سال آینده خود را نیز دریافت خواهد کرد... لطفا تعجب نکنید! دوستان در باشگاه پرسپولیس باید قبل از سفر رادوشویچ به کرواسی فکر این موضوع را می‌کردند و پولش را می‌پرداختند اما...

دلیل دوم به پیشنهاد سنگین و دو برابری (نسبت به باشگاه پرسپولیس) یکی از رقیبان پرسپولیس برمی‌گردد. این تیم که برای رسیدن به قهرمانی سال‌هاست با پرسپولیس رقابت داشته و دارد برای فصل آینده به رادوشویچ پیشنهاد همکاری داده است!

فراموش نکنید قانون منع جذب مربی و بازیکن خارجی فصل آینده به اتمام خواهد رسید. مربیان و بازیکنان خارجی می‌توانند به ایران بیایند و فوتبالیست‌هایی هم که در کشورمان حضور دارند به راحتی می‌توانند به تیم‌های دیگر بروند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها