|

ساعت بازی ایران - بحرین دوشنبه 17 خرداد 1400

ایران و بحرین در حساس ترین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی دوشنبه شب به مصاف هم می روند

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی ایران دوشنبه شب در حساس ترین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی از ساعت 21 به مصاف بحرین خواهد رفت.

اسکوچیچ: بحرین را مثل کف دست می شناسم

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل بحرین در مرحله نخست انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیا 2023 چین گفت: در مورد اهمیت این بازی، جای صحبت بیشتری نیست. این بازی حیاتی است و اهمیت زیادی برای ما دارد. بحرین تیم خوبی است و ما احترام زیادی برای آنها قائلیم. تیمی است که سازماندهی خوبی دارد و تلاش‌مان را به کار می‌بندیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم ایران اولین بازی خود را در دور برگشت با نتیجه 3 بر یک پشت سر گذاشته و روند آماده‌سازی تیم چطور بوده، عنوان کرد: بازسازی و ریکاوری را انجام دادیم و همچنین تمرینات تاکتیکی را پشت سر گذاشتیم. همه چیز را درباره بازی با هنگ‌کنگ کنار گذاشتیم و دیگر به آن بازی فکر نمی‌کنیم. پرونده آن بازی بسته شد و ارتباطی به بازی با بحرین ندارد.

وی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار بحرینی مبنی بر اینکه آیا نسبت به تیم بحرین شناخت دارد یا نه، تأکید کرد: من تیم شما را به خوبی تیم خودم و مثل کف دستم می‌شناسم.

سرمربی تیم ملی در واکنش به این سؤال که با توجه به صدرنشینی عراق آیا شما رقیب مستقیم خود را بحرین می‌دانید، گفت: تمرکزمان روی بازی بعدی بوده و کاری به این نداریم که کدام تیم صدرنشین است و کدام تیم دوم. بازی بعدی ما با بحرین است و تمام تمرکزمان را روی آن بازی می‌گذاریم.

اسکوچیچ در خصوص اینکه حتماً اشتباهات تیم ملی ایران در بازی رفت را به خاطر دارید و آیا این اشتباهات برطرف شده یا نه، خاطرنشان کرد: شرایط تیم تغییر کرده، مربی جدید آمده، بازیکنان جدید هستند و سبک بازی جدید است. می‌توانم بگویم بازی فردا هیچ ارتباطی به دیدار رفت و سبکی که آن بازی داشت، ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها