|

یحیی و فرهاد به دنبال لژیونرهای ایرانی!

فرصت کم تا شروع مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باعث شده که سرمربیان دو تیم پرطرفدار پایتخت شرایط جذب لژیونرها را بررسی کنند.

لینک کوتاه کپی شد

 دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال که هر دو با کسب نتایج درخشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به دور حذفی این رقابت ها راه یافته‌اند، تحرکات نقل و انتقالاتی خود را زودتر از سایر تیم های ایرانی آغاز کرده‌اند.

فرصت کم تا شروع مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا  باعث شده است که سرمربیان دو تیم پرطرفدار پایتخت از حالا شرایط جذب چند بازیکن که عمدتا لژیونرهای شاغل در فوتبال اروپا هستند را بررسی کنند تا در صورت امکان بلافاصه بعد از پایان لیگ قرارداد آنها را نهایی کنند.

فرهاد مجیدی که در نیم فصل دوم لیگ هدایت آبی پوشان را بر عهده گرفته است فرصت چندانی برای تقویت استقلال نداشت، بنابراین این سرمربی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سعی خواهد کرد تا بازیکنانی را مطابق میل خود برای استقلال جذب کند.

سرمربی استقلال در گام اول احتمالا جذب چند مدافع را در دستور کار خود قرار خواهد داد، در لیست فرهاد مجیدی برای پست مدافع روزبه چشمی و سید مجید حسینی به چشم می‌خورند. مجیدی سعی خواهد داشت تا هر طور که شده جذب یکی از این دو گزینه را در تابستان آینده نهایی کند.

دیگر خرید فرهاد مجیدی برای فصل آینده احتمالا امین قاسمی نژاد خواهد بود، بازیکنی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در یک قدمی حضور در استقلال قرار داشت اما بروز مشکلات مانع از این انتقال شد، اگر مشکل خاصی رخ ندهد باید قاسمی نژاد را اولین خرید تابستانی استقلال داتست.

یحیی گل محمدی هم همچون فصول قبل مرد شماره یک نقل و انتقالات پرسپولیس خواهد بود، وی که با انتخاب های خوب خود حالا اعتماد مدیران پرسپولیس را هم پشت سر دارد به دنبال آن است تا با کمترین تغییرات فصل آینده را شروع کند.

گل محمدی که از عملکرد بازیکنان خود در سمت راست دفاعی به شدت شاکی است امیدوار خواهد بود تا بتواند رامین رضاییان را متقاعد به پوشیدن پیراهن پرسپولیس کند. رضاییان هم که این روزها جایگاه خود را در ترکیب اصلی تیم ملی از دست داده است احتمالا پیشنهاد یحیی گل محمدی را خواهد پذیرفت.

سرمربی پرسپولیس در صورت جدایی احمد نوراللهی و حسین کنعانی زادگان هم به سراغ دو لژیونر دیگر  ایرانی خواهد رفت، لژیونر های که عملکرد قابل قبولی را در سال گذشته بر جای نگذاشته‌اند و در صورت دریافت پشنهاد از پرسپولیس احتمالا پاسخی مثبت به آن خواهند داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها