|

معنای تازه‌ای که قرار است قایدی به ژوکر بدهد!

مهدی قایدی یکی از مهره های کلیدی دراگان اسکوچیچ در بحرین است و این مربی کروات روی باشوی کوچک، حساب ویژه ای باز کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از اندیشه معاصر، نخستین جلسه تمرینی تیم ملی در بحرین شب گذشته از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران در منامه برگزار شد که تمامی ملی پوشان در این جلسه تمرینی حضور داشتند و کارهای تاکتیکی را برای دیدار فردا مقابل هنگ کنگ مرور کردند.

مهدی قایدی وینگر جوان و آینده دار ایران و استقلال نیز یکی از اعضای فعال تمرین شب گذشته بود. این مهاجم بوشهری که در دو فصل اخیر با درخشش خیره کننده ای که داشته است، توجهات را به سمت خودش جلب کرده و در رقابت های جام باشگاه های آسیا نیز یکی از مهره های تأثیرگذار تیم فرهاد مجیدی بود.

تکنیک بالای قایدی در ACL باعث حیرت رسانه ها و علاقه مندان به فوتبال در منطقه شد و اکنون باشوی کوچک در اردوی تیم ملی یکی مهره های آس اسکوچیچ است تا در وقت نیاز، آن را رو کرده و شرایط را به نفع خودش تغییر دهد.

 

 

معنای تازه‌ای که قرار است قایدی به ژوکر بدهد!

 

قایدی که سالهای پر فراز و نشیبی را در فوتبال ایران سپری کرد، در حالیکه تا مرز سقوط فوتبالی نیز پیش رفت، با اراده بزرگ و قدرتمندی که داشت توانست یک بار دیگر دست روی زانو گذاشته و همه چیز را از نو بسازد که نتیجه آن تبدیل شدن به آینده دار ترین فوتبالیست حال حاضر فوتبال ایران در سن ۲۲ سالگی و یکی از مهره های غیرقابل چشم پوشی تیم ملی است.

 

معنای تازه‌ای که قرار است قایدی به ژوکر بدهد!

 

مهدی قایدی که در دومین بازی ملی خود که زمان آن نیز خیلی کوتاه بود، موفق به گلزنی در برابر بوسنی شد و نشان داد که همچون استقلال، در تیم ملی نیز می توان روی نبوغ و تکنیک بالای او حساب ویژه ای باز کرد و اسکوچیچ اکنون مهره ای روی نیمکتش دارد که شایستگی حضور در ترکیب اصلی را نیز داراست.

به هر حال سرمربی تیم ملی به خوبی می داند یک برگ برنده را نسبت به رقبا در اختیار دارد و هر زمان اراده می کند، می تواند روی توانایی های قایدی حساب ویژه ای باز کند. او می تواند با درخشش در لباس تیم ملی و رساندن ایران به جام جهانی قطر، حضور در بزرگترین تورنمنت فوتبالی دنیا را تجربه کند و با پشت سر گذاشتن یک چالش بزرگ در زندگی شخصی، معنای تازه ای به ژوکر بودن بدهد!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها