|

کدام استقلالی ها فصل بعدی قرمزپوش می شوند؟

گویا قرمز های تبریزی برای تقویت تیم خود سراغ خروجی های تیم استقلال تهران رفتند. رسول خطیبی کدام بازیکن ها را زیر نظر دارد؟

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از دانشجو، رسول خطیبی هفته ها قبل و بعد از چند نتیجه ضعیف همراه با تراکتور اعلام کرد که با چند بازیکن برای فصل بعد به توافق رسیده و در این تیم خواهد ماند تا تیم مورد نظرش را بسازد. حالا گفته می‌شود تراکتور از همین حالا با چند بازیکن استقلال که در لیست خروج مجیدی هستند برای فصل بعد به توافق رسیده و قرار است این بازیکنان فصل بعد راهی تبریز شوند.

در این زمینه روزنامه گل گزارش داده که «سیدحسین حسینی، بابک مرادی،سعید مهری و محمد دانشگر بازیکنانی هستند که مورد نظر تراکتور هستند.»

۴ بازیکنی که بنا به دلایلی در لیست خروج مجیدی قرار دارند. حسین حسینی که از نیمکت نشینی ناراضی است و پیش از این هم احتمال جدایی او مطرح شده بود. سیعد مهری و بابک مرادی هم که خریدهای محمود فکری هستند و مجیدی اعلام کرده بود برای فصل بعد با بازیکنان مد نظر خودش می‌خواهد استقلال را ببندد و دانشگر که به دلیل مسائل انضباطی در لیست خروج فرهاد قرار دارد.

نکته جالب توجه اینکه این مدیر برنامه به محض اطلاع از قرار گرفتن این بازیکنان در لیست خروج مذاکراتی برای انتقال آنها با تراکتور انجام داده و گویا خود خطیبی هم در صحبت با این بازیکنان توافقاتی هم برای فصل بعد انجام داده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه